LOT AMS: Autoryzacja od Embraera

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
24 kwietnia 2012 20:56
1 komentarz
Reklama

Dziś (24.04) Embraer oficjalnie ogłosił podpisanie pięcioletniej umowy z LOT AMS, dzięki której spółka została autoryzowanym centrum serwisowym Embraera. Warszawski dostawca usług MRO (utrzymanie, naprawy, przeglądy), który był częścią grupy LOT, zapewni rutynowe przeglądy, zaplanowane i niezaplanowane naprawy oraz konserwacje wraz z komponentami dla obu rodzin pasażerskich Embraerów: E-Jetów i ERJ-145.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej obsługi klienta wraz z LOT AMS. Ta umowa formalizuje ponad 10 lat doświadczenia w obsłudze technicznej naszych rodzin Embraerów. LOT AMS posiada bardzo dobrą lokalizację w centralnej Europie, co pozwala na wsparcie usług MRO zarówno dla Europy Wschodniej, jak i Zachodniej - powiedział Johann C. Bordais, wiceprezes Embraera ds. usług i wsparcia dla Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.Rozpoczęcie współpracy z Embraer Aviation International SAS w formule Autoryzowanego Centrum Obsługowego to dla LOT AMS szczególne wyróżnienie, ale i potwierdzenie jakości obsługi TAT (Turn Around Time), które w odbiorze tego producenta pozwalają dobrze rokować co do perspektyw biznesowych LOT AMS na konkurencyjnym rynku obsługi regionalnych samolotów cywilnych.

- Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania tego poparcia od Embraera. Wspieramy już od dłuższego czasu flotę Embraerów PLL LOT, ale rozwijamy również bazę dla pozostałych klientów z regionu. Jesteśmy przekonani w dostarczaniu naszym klientom usług, które w pełni spełniają ich oczekiwania, szczególnie w odniesieniu do jakości polskiego wykonania, wiedzy, dostępności i efektywności kosztowej - powiedział Janusz Krynicki, prezes LOT AMS.

Piotr Bożyk
Fot. Embraer Media
Reklama

Ostatnie komentarze

mietek 2012-04-26 09:37   
mietek - Profil mietek
A LOT AMS dalej strajkuje?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama