Wizz: Promocja - 20 procent... drożej?

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
13 kwietnia 2012 22:23
29 komentarzy
Reklama

Wizz Air ogłosił "jednodniową, wiosenną, niesamowitą promocję" obniżając ceny o 20% na wszystkich trasach i lotach rezerwowanych w dniu 13 kwietnia."Wizz Air potwierdził, że pasażerowie rezerwujący nisko-kosztowe i nisko-taryfowe loty do jakiejkolwiek spośród ponad 70 destynacji skorzystają z 20% zniżki i będą mogli cieszyć się jeszcze niższymi cenami" - czytamy w komunikacie Wizz Aira, przesłanym do naszej redakcji.

- Wiosenna promocja Wizz Air minus 20% oznacza jeszcze niższe ceny dla wszystkich pasażerów, tak by mogli skorzystać z obniżki, którą okazjonalnie oferujemy wyjątkowo cenionym przez nas członkom Wizz Xclusive Club. Zatem apelujemy do wszystkich łowców okazji oraz oszczędnych pasażerów, aby rezerwowali jak najszybciej, gdyż wiosenna promocja minus 20% kończy się o północy 12 kwietnia - powiedział György Abrán, Dyrektor handlowy w Wizz Air.

Postanowiliśmy sprawdzić. Niestety zamiast o 20% tańszych lotów Wizz Air zaproponował bilety dużo droższe od tych oferowanych poza promocją.Miejcie oczy otwarte! I uważajcie na takie "promocje"!

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_a5f6e 2012-04-16 22:17   
gosc_a5f6e - Profil gosc_a5f6e
humbak bzdury gadasz. artykuł jest o cenach xclusive club a nie promocji podczas której NIE BYŁY wyświetlane ceny xclusive, gdyż promocja była dla wszystkich i jak widzisz na grafice żadnych cen xclusive tam nie było!
forplay 2012-04-16 22:12   
forplay - Profil forplay
@humbak - wytłumaczono fakt... działanie dopłaty ... ale swoją drogą wizz ma problem dalej z wyświetlaniem przeliczonych cen... właśnie sprawdzałem przed chwilą i dalej część cen przeliczona dla karty a część nie... wystarczy wybrać ręcznie formę płatności po raz drugi i wtedy działa i dla 0zł i dla droższych opcji. Ciekawe czy to błąd skryptu czy firefoxa :)
humbak 2012-04-16 17:31   
humbak - Profil humbak
Myślę, że wszystko ładnie wyjaśniono pod linkiem:
zobacz link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama