M&M: Druga edycja myChoice

Marek Stus - Profil Marek Stus
02 kwietnia 2012 10:50
14 komentarzy
Reklama

Program Miles&More ogłosił drugą edycję promocji myChoice. Dzięki niej członkowie programu mogą wybrać swoją ulubioną trasę w Europie (także krajową) i za każdy przelot na niej otrzymywać podwójne (w klasie ekonomicznej) lub potrójne mile (w klasie biznes). Oferta obowiązuje na wszystkich rejsach obsługiwanych przez Adria Airways, Austrian Airlines, Croatia Airlines, Germanwings, LOT, Lufthansę, Luxair i SWISS.

Rejestracja do promocji możliwa jest na stronie programu Miles&More w terminie do 30 kwietnia, zaś zwiększona ilość mil będzie naliczana za przeloty w okresie od 1 maja do 31 grudnia 2012.

Nowością w tej edycji myChoice jest możliwość dokonania wyboru między dodatkowymi milami premiowymi i statusowymi.

Po zamknięciu rejestracji nie jest możliwa zmiana zadeklarowanej trasy ani rodzaju mil.

Szczegółowe warunki promocji myChoice znajdują się na stronie programu Miles&More.

Marek Stus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
tomic 2012-04-04 09:37   
tomic - Profil tomic
gosc_413aa: promocja w ubiegłym roku dotyczyła tylko mil premiowych, a nie statusowych.
gosc_413aa 2012-04-04 00:53   
gosc_413aa - Profil gosc_413aa
tomic: taka sama promocja miała miejsce w zeszłym roku i nie wydaje mi się, żeby ogromna ilośc pasazerów zdobyła statusy FTL czy SEN
tomic 2012-04-03 23:49   
tomic - Profil tomic
gosc_afcf0: Jeśli sam nie płacisz za bilet tylko twój pracodawca, to polecam powalczenie o SEN. Najbardziej wartościowym przywilejem jest według mnie blokada sąsiedniego miejsca. Jest to respektowane i praktycznie tylko w przypadku pełnego samolotu ktoś zajmie miejsce obok ciebie. Wyższy status przydaje się również w sytuacjach niespodziewanych typu odwołanie lub opóźnienie lotu. Dużo łatwiej i szybciej można wtedy zmienić rezerwację. Kolejny duży plus to bagaż podręczny na który bardziej pobłażliwie spogląda obsługa na odprawie i bramkach. Spodziewam się jednak, że przywileje te ulegną niezadługo degradacji, skoro dzięki tej promocji statusy zdobędzie ogromna ilość nowych pasażerów. Aha, są też dodatkowe mile, ale tak jak już wspominałem są one w praktyce niewiele warte.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama