Eurolot ogłasza 13 nowych połączeń

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
26 marca 2012 11:02
61 komentarzy
Reklama

Eurolot ogłosił uruchomienie 13 nowych połączeń z polskich portów regionalnych. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi przewidywaniami przewoźnik uruchomi m.in. rejsy z Krakowa do Lwowa, Zurychu oraz Dubrownika. 

W sezonie letnim przewoźnik zaoferuje pasażerom loty na trasach:
Z Krakowa do Amsterdamu oraz Lwowa będzie można polecieć cztery razy w tygodniu, trasy do Hamburga oraz Zurychu będą obsługiwane trzy razy w tygodniu. Dwa razy w tygodniu samoloty Eurolotu będą latały do Wilna oraz Florencji. W okresie od czerwca do października raz w tygodniu polecimy do Dubrownika. Do Heringsdorfu na wyspie Uznam również będzie można polecieć raz w tygodniu w okresie od czerwca do połowy września.


Wcześniej Eurolot zapowiedział otwarcie dwóch połączeń: z Warszawy do Zadaru oraz z Gdańska do Poznania na czas trwania Euro 2012.

- Jesteśmy linią, która potrafi szybko odpowiadać na potrzeby pasażerów – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu.

Nowe kierunki zostały ogłoszone na dzisiejszej porannej konferencji w Warszawie. Swoją rosnącą siatkę połączeń przewoźnik reklamuje pod hasłem "Od A do Z".

- Nasza ekspansja nie byłaby możliwa, gdyby nie decyzja o zakupie nowej floty samolotów średniodystansowych – kanadyjskich Bombardierów, z których pierwszy będziemy mieli już za miesiąc – dodaje Dąbrowski.

Sprzedaż biletów na nowe połączenia rozpocznie się we wtorek. Ceny biletów będą się zaczynały od 99 PLN dla połączeń krajowych i bliskiej zagranicy i 199 PLN dla pozostałych kierunków zagranicznych. Zawierają one opłaty za wystawienie biletu oraz za przwóz 20 kg bagażu rejestrowanego. Na każdej trasie obowiązuje także 50% zniżka dla dzieci i młodzieży do lat 18. 

Przewoźnik nie podał dokładnych dat startu nowych połączeń, będą one uruchamiane od połowy maja do czerwca.
 
Anna Żuchlińska
Fot. Bombardier Media
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_65d31 2012-03-29 08:04   
gosc_65d31 - Profil gosc_65d31
Brawo EuroLot. Cieszymy sie z AMS-KRK, i glownie z tego ze beda 4 polaczenia tygodniowo wiec mozna bedzie cos wybrac.
gosc_19a29 2012-03-28 22:23   
gosc_19a29 - Profil gosc_19a29
ale godziny lotów masakryczne...
gosc_abdcd 2012-03-28 22:12   
gosc_abdcd - Profil gosc_abdcd
Straszny maja chaos na swojej stronie. Nowe połączenia nie są umieszczone w rozkładzie, połączenie do Dubrownika wyparowało, jedna z miejscowości docelowych ma nadaną piękną nazwę "ŚWINIOUJŚCIE", niektóre loty np. WAW-Heringsdorf ma różne, zapewnie błędne czasy przelotu. Czy naprawdę nie da się tego skoordynować i nie robić obciachu?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama