Nie działa system OLT Jetair

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
28 lutego 2012 11:08
42 komentarzy
Reklama

Od wczoraj (27.2) nie działa internetowy system rezerwacyjny OLT Jetair. Możliwość kupna biletów na stronie internetowej przewoźnika została zawieszona w związku z awarią systemu World Ticket - informuje linia na swoim profilu na Facebooku.

Problem dotyczy wyłącznie rezerwacji lotów do 31 marca. Bilety na późniejsze terminy można kupować przez stronę linii OLT Express. Tymczasem na stronie OLT Jetair funkcja internetowej rezerwacji biletów całkowicie zniknęła z witryny.OLT Jetair obsługuje obecnie połączenia z Gdańska do Hamburga, Katowic, Pragi, Warszawy i Wrocławia, z Warszawy do Wrocławia oraz z Katowic do Rzeszowa.

Dominik Sipiński
fot. OLT Jetair
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
spooks 2012-02-29 12:55   
spooks - Profil spooks
Podoba mi się to hasło reklamowe... OLT - kyrje elejson ;D
docentfurm 2012-02-29 00:15   
docentfurm - Profil docentfurm
ja chcialem tylko powiedzieć, że się już zgubilem...OLT jest teoretycznie jeden ale są poki co 3...ten niemiecki ma osobną stronę www i system rezerwacyjny...polskie OLTy są 2 jeden jetair, ktory lata np GDN-HAmburg itp...i ten dawny Yes...teraz OLT (dawny Jetair) zlikwidowal system rezerwacji więc także nie bedzie operowal na obecnych trasach...chyba...więc zostana OLT po Yes i OLT niemiecki z 2 osobnymi stronami zobacz link elejson.... Bareja miałby ubaw...nie może być jeden OLT skoro wszystkich wlaścicielem jest ten sam Amber Gold ?
gosc_e900d 2012-02-28 21:28   
gosc_e900d - Profil gosc_e900d
No konkretnie jeden człowiek. Zobaczcie kto się wypowiada na fejsie na profilu Jetaira, jeden człowiek i to z wyłączonym profilem.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama