Poznań: Strefa hałasu w Internecie

28 lutego 2012 08:41
Reklama

Od wczoraj (27.02) mieszkańcy okolic Portu Lotniczego Poznań-Ławica mogą samodzielnie sprawdzić, czy ich nieruchomości znajdują się w granicach obszaru ograniczonego użytkowania. Jeśli tak się stanie będą oni mogli uzyskać odszkodowanie ze względu na znaczny spadek wartości nieruchomości.

Weryfikacja zasięgu obszaru ograniczonego użytkowania jest możliwa przez Internet. Podając adres zamieszkania lub numer działki wszyscy zainteresowani uzyskają informację, czy dany teren objęty jest obszarem i w której strefie – wewnętrznej czy zewnętrznej – obszaru znajduje się nieruchomość.

Dokładne instrukcje dla mieszkańców Poznania i gminy Tarnowo Podgórne, w jaki sposób sprawdzić czy nieruchomość leży w granicach OOU znajdują są na stronie internetowej lotniska. Szczegółowe informacje można otrzymać również  pod numerem telefonu: 669654760 lub przesyłając pustego maila na adres oou@airport-poznan.com.pl.

Uchwała dotyczącą powstania obszaru ograniczonego użytkowania wokół Portu Lotniczego Poznań-Ławica została przyjęta przez Sejmik Województwa Wielkopolskiego 30 stycznia 2012 roku i dziś wchodzi w życie.

Justyna Żyła
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama