Nowe rejsy Austrian Airlines

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
21 lutego 2012 08:05
19 komentarzy
Reklama

Austrian Airlines ogłosiły, że od początku letniego rozkładu lotów zwiększą liczbę lotów do Europy Wschodniej i na Bliski Wschód. Zmiany wejdą w życie od 25 marca, ale nie dotyczą żadnego z połączeń linii do Polski. Austriacka linia lata z Wiednia do Warszawy (trzy razy dziennie) i do Krakowa (raz dziennie).

Zwiększona zostanie częstotliwość rejsów z Wiednia do:
  • Bukaresztu-Otopeni (z trzech do pięciu dziennie);
  • Sofii (z czterech do pięciu dziennie);
  • Londynu-Heathrow (z trzech do czterech dziennie);
  • Barcelony (z dwóch do trzech dziennie);
  • Trypolisu (powrót połączenia, pięć lotów tygodniowo).


Austrian kasuje rejsy do Mumbaju, dzięki czemu samolot Boeing 767-300ER będzie mógł latać do Tel Awiwu i Teheranu. Rośnie również liczba rejsów krajowych z Klagenfurtu do Wiednia.

Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipiński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
mietek 2012-02-22 08:53   
mietek - Profil mietek
To, że Warszawa nie może się równać z Frankfurtem nad Menem pod względem biznesowym to jasne, ale większość pax-ów jest z tranzytu. Jak ja leciałem LO do TLV to przy check-in zawsze wiatr hulał wiatr, a samolot był na przykład wypełniony w 80%. Myśle, że sporo złego zrobiły też stare B734....bo kto chce lecieć trupem jak może lecieć na przykłąd szerokokadłubowym A340 lub B747 z IFE. Wiem, bo dużo osób ostatnio latało i mniej więcej tylko połowa poleciała bezpośrednio LO, cała reszta LH, LX lub OS. A Ci co po taniości to MA zazwyczaj.
hariko 2012-02-21 14:24   
hariko - Profil hariko
pcharasz , trudno powiedziec, do Pragi lata rowniez 737 ElAl i jest zawsze pelny, zaraz po nim leci 319 lub 320 CSA i tez komplet pasazerow...
4tech 2012-02-21 14:23   
4tech - Profil 4tech
Ja mam osobiste wrażenie ( może nader subiektywne) że im należy się wszystko bo zostali najbardziej w ich przekonaniu skrzywdzeni przez los. Jedocześnie domagając się zadośćuczynienia za krzywdy krzywdzą innych. Nie wiem czy jeszcze istnieje w Izraelu podział ich samych na kasty. Wyglądało to mniej więcej tak, że oni sami się dzielili ze względu na miejsce pochodzenia. Na pierwszym miejscu byli żydzi z Polski, Niemiec i USA, później z reszty Europy, kolejno z Rosji i dopiero reszta świata. Tak było a jak jest teraz to nie wiem. Po napływie w latach 90' emigrantów z Rosji mogło się to zmienić. Zresztą cała historia ostatnich 60 lat w istnieniu Izraela wiąże się z Polską. To "Polscy Żydzi" zakładali państwo Izrael, Polacy stanowili trzon armii izraelskiej, policji etc. o pilitykach nie wspominając ( Ben Gurion, G.Meyer, I.Rabin i inni). Problem polega w ich mentalności i postrzeganiu świata, ale również gro winy leży po naszej stronie.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama