Program Rzeszów Airport - Bliżej Ciebie

17 lutego 2012 19:19
3 komentarze
Reklama

Niebawem rusza nowy Program Partnerski "Rzeszów Airport Bliżej Ciebie" organizowany przez Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Poprzednia edycja programu pod nazwą "Rzeszów na start" spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników, jak i partnerów, dlatego też "Rzeszów Airport Bliżej Ciebie" to program jeszcze bardziej atrakcyjny, innowacyjny, niosący korzyści dla całego Podkarpacia, jego mieszkańców, turystów oraz dla regionalnych firm i instytucji.

- Tym razem postawiliśmy na promocję i wzmacnianie wizerunku województwa podkarpackiego, jako miejsca atrakcyjnego turystycznie oraz budowanie renomy naszego regionu, jako przyjaznego i właśnie bliskiego, zarówno dla mieszkańców, jak i turystów - podkreśla Łukasz Sikora, szef marketingu w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka.

Więcej atrakcji = więcej korzyści

Komunikacja z uczestnikami rozbudowana będzie o platformę internetową oraz specjalny katalog - "Przewodnik Regionalny", a także liczne gadżety promujące program.

Wszelkie informacje związane z programem będzie można znaleźć na stronie internetowej jak również na Facebooku.

- Wielką zaletą jest też system korzyści dla uczestników wzbogacony o kilka poziomów rabatów i dostęp do wielu specjalnie wyselekcjonowanych ofert z całego regionu - dodaje Anna Kubik-Nieckarz z Zespołu Marketingu i Rozwoju Połączeń rzeszowskiego lotniska.

Więcej partnerów = większy zasięg

W nowej edycji uczestniczyć będzie większa ilość partnerów, skategoryzowanych w obrębie 6 kategorii pod względem usług. Docelowo program obejmie 14 miast. - Partnerzy, których zapraszamy do programu to z założenia firmy świadczące usługi najwyższej jakości. Dla turystów chcemy natomiast stać się pożytecznym źródłem informacji o firmach, których usługi i produkty chcemy im szczególnie polecić, o atrakcjach i możliwościach, które czekają na nich w regionie. Partnerom oferujemy natomiast efektywne i atrakcyjne działania promocyjne w trakcie trwania programu - uzupełnia Łukasz Sikora.

Justyna Żyła
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
neptun 2012-02-22 22:04   
neptun - Profil neptun
A kiedy wreszcie bedzie polaczenie Jasionka-Paryz na ktore czeka tyle ludzi? Jak dlugo jeszcze beda trwaly rzady mafii autokarowej i kopert przekazywanych pod stolem?!
gosc_923c3 2012-02-22 16:35   
gosc_923c3 - Profil gosc_923c3
Pla pla pla. A nie prościej, żeby można było gdzieś dojechać bezpośrednio z lotniska busem, np do Łańcuta, lub dalej w Bieszczady?
gosc_34e06 2012-02-18 16:02   
gosc_34e06 - Profil gosc_34e06
Pla pla pla. A nie prościej, żeby coś latało?
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama