Konkurs fotograficzny linii Finnair

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
16 lutego 2012 16:05
Reklama

Linie Finnair ogłosiły konkurs fotograficzny online "Miejsce, gdzie chciałbym być" i poszukują najlepszego zdjęcia przedstawiającego wybraną destynacje ze swojej siatki połączeń. Nagrodą jest międzykontynentalny lot dla dwóch osób do wybranego miejsca obsługiwanego przez przewoźnika. Prace konkursowe można nadsyłać do 29 lutego 2012 włącznie.

Dzięki konkursowi linia chciałaby znaleźć reprezentacyjne zdjęcia przedstawiające ich destynacje, do których należą również polskie miasta - Warszawa, Gdańsk i Kraków. Każdy, kto spędził wspaniałe wakacje albo mieszka w miejscach, do których lata Finnair, może przesłać zdjęcia i wziąć udział w konkursie. Słowa kluczowe to "jakość, kreatywność i świeżość".

Publiczne głosowanie na profilu Facebook linii Finnair będzie wstępną selekcją finalistów konkursu. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury, spośród tych finalistów, którzy przesłali najbardziej popularne w głosowaniu zdjęcia.

- Mamy nadzieję otrzymać wiele zgłoszeń również z Polski oraz wiele fotografii obrazujących Warszawę, Kraków i Gdańsk. Fotografie uczyniłyby te miejsca - oraz atrakcje, które zapewniają - bardziej znanymi - zachęca do aktywnego uczestnictwa Juhani Nuoramo, dyrektor ds. sprzedaży Finnair w Polsce.Nagrodą w konkursie jest bilet klasy ekonomicznej w obie strony dla dwóch osób do jednej z destynacji Finnair, włączając loty z przesiadką w Helsinkach jeśli będzie to konieczne. Loty charterowe nie będą dostępne.

Zgłoszenia do konkursu mogą być przysyłane w formie elektronicznej przez stronę www.photocontest.finnair.com. Liczba zgłoszeń przypadających na jedną osobę nie jest ograniczona. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 29 lutego 2012, a zwycięzca zostanie ogłoszony 16 marca.

Zwycięskie zdjęcia będą wyświetlane w samolotach przewoźnika jako rozrywka w trakcie lotu oraz zostaną zamieszczone w innych wybranych mediach.

Zasady dotyczące konkursu dostępne są na stronie konkursowej.


Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama