Nagrody Skrzydła sukcesu rozdane

Sebastian Guśliński - Profil Sebastian Guśliński
11 lutego 2012 00:39
12 komentarzy
Reklama

W czwartek (9.02) warszawskie Lotnisko Chopina przyznało nagrody "Skrzydła Sukcesu" swoim najważniejszym partnerom biznesowym. Na Gali nie mogło zabraknąć redakcji Pasazer.com.Tegoroczna Gala odbyła się w Auli Politechniki Warszawskiej. Lotnisko przyznało nagrody w sześciu kategoriach.Pierwsza nagroda przypadła Lotowi za największy wzrost ruchu pasażerskiego na Lotnisko Chopina w segmencie przewozów tradycyjnych. W 2011 roku LOT przewiózł z i do stolicy o 426 tys. podróżnych więcej niż rok wcześniej. Narodowy przewoźnik nagrodzony został również za uruchomienie rejsów do Doniecka.

Enter Air nagrodzony został za największy wzrost ruchu pasażerskiego w segmencie przewozów czarterowych. Przewoźnik przewiózł 287 tys pasażerów więcej niż rok wcześniej.Nowa Itaka została nagrodzona w kategorii touroperator za wzrost o 27 tys. pasażerów.Alitalia otrzymała nagrodę za najwyższy poziom satysfakcji ze świadczonych usług, Wizz Air zaś okazał się najcichszym przewoźnikiem na Lotnisku Chopina.

Lądowanie Airbusa A380 Lufthansy uznane zostało największym wydarzeniem promocyjnym na lotnisku.Firma HDS Polska otrzymała nagrodę za wzrost sprzedaży w lokalu handlowym "Księgarnia im. Fryderyka Chopina" oraz gastronomicznym "Business Shark Pub".

Sebastian Guśliński
zdj. Sebastian Guśliński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kitsune 2012-02-13 16:53   
kitsune - Profil kitsune
Proponuję by Lotnisko Chopina przyznawało nagrodę dla najdowcipniejszego pracownika. Pamiętam gdy po długiej podróży wysiadałem z samolotu do otwartych drzwi podeszli dwaj pracownicy lotniska w szampańskich humorach i zapytali stewardesę "to gdzie jest ten mebel?" W tym momencie zastanawiałem się o co chodzi, ale sprawa wyjaśniła się gdy weseli pracownicy dodali "to jest kobieta, tak?" Stewardesa była wyraźnie zażenowana, iż pasażerowie słyszą tę rozmowę i starała się zachować uprzejmie, więc odpowiedziała "ach, ta pani ma wózek, ale chodzi o własnych siłach", jednak to nie uspokoiło wesołych panów, którzy kontynuowali rozmowę o "meblu" wesoło chichocząc.
Więc cieszę się, iż Lotnisko Chopina dostrzega sukcesy, może jednak sukcesem dla samego lotniska byłoby nauczenie własnych pracowników szacunku dla pasażerów.
usuniety 2012-02-13 11:35   
usuniety - Profil usuniety
A w oświetleniu imprezy widać tęsknotę... i za W6 i za starym terminalem...
tom971 2012-02-12 22:54   
tom971 - Profil tom971
kotleciki jagniece wygladaja ładnie, kategorie dziwaczne. Najcichszy? Na oslodę landryna dostala tuz przed pojsciem do Modlina?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama