Wizz Air: 9 nowych tras z Budapesztu

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
07 lutego 2012 21:53
13 komentarzy
Reklama

Tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie 9 nowych połączeń z Budapesztu. Węgierski przewoźnik zaoferuje pasażerom loty na trasach:
Rejsy z Budapesztu do Warszawy oraz Malagi wystartują 2 kwietnia 2012 roku. Do Hiszpanii przewoźnik będzie oferował loty dwa razy w tygodniu, natomiast rejsy do Warszawy będą się odbywały cztery razy w tygodniu.

Połączenia do Kluż Napoka, Sofii oraz Salonik wystartują 3 kwietnia 2012 roku. Rejsy do Rumunii oraz Bułgarii będą realizowane trzy razy w tygodniu, loty do Grecji będą się odbywały dwa razy w tygodniu.

16 czerwca 2012 roku ruszą rejsy na greckie wyspy - Zakynthos, Rodos oraz na Kretę. Loty będą się odbywały raz w tygodniu. 


W sezonie letnim Wizz Air będzie oferował z Budapesztu aż 33 połączenia. Na węgierskim lotnisku swoją bazę w przyszłym tygodniu uruchamia inny niskokosztowy przewoźnik, Ryanair, który zapowiedział otwarcie 31 tras. Konkurencja między tymi dwoma przewoźnikami zaostrza się - wśród nowych połączeń, zarówno Ryanair, jak i Wizz Air, będą obsługiwać rejsy do Malagi, Warszawy, Salonik, na Rodos, Kretę (Wizz Air będzie latał do Heraklionu, Ryanair do Chanii) oraz Cypr (Wizz Air bedzie latał do Larnaki, Ryanair do Pafos).

Luka w siatce połączeń z Budapesztu, powstała po upadku linii lotniczych Malev, zapełnia się bardzo szybko.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
mietek 2012-02-09 10:02   
mietek - Profil mietek
ok, dzięki;-)
ziberro 2012-02-09 09:37   
ziberro - Profil ziberro
mietek: chodzi o ostatni tydzień lotów, kiedy kupując lot TAM, nie masz już możliwości spędzenia pełnego tygodnia i powrotu do PL. W przypadku Burgas są to wszystkie loty pomiędzy 8.IX, a 15.IX (ale tylko Polska->Bułgaria). Powrotu najlepiej szukać z Sofii przez Eindhoven lub Charleoroi, jeśli chcesz wrócić tego samego dnia. Jeśli nie - to możliwości są dziesiątki :-)
mietek 2012-02-09 09:28   
mietek - Profil mietek
ziberro: co masz na myśli pisząc "ostatni tydzień okresu rezerwacyjnego "? Chodzi mi głównie o to, kiedy mam kupować te bilety za bezcen:)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama