Miłe powitanie na lotnisku Chopina

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
03 lutego 2012 14:41
16 komentarzy
Reklama

Koniec z gorączkowym szukaniem kartek i długopisów. Lotnisko Chopina przygotowało specjalne eleganckie karty powitalne dla osób odbierających podróżnych przylatujących do Warszawy.Kartonowe karty mają format A4. Z jednej strony jest puste miejsce na wpisanie treści powitania, lub nazwiska odbieranej osoby, na odwrocie reklama profilu Lotniska Chopina na Facebooku.

- Wiele razy widzieliśmy w hali przylotów ludzi z własnoręcznie wykonanymi bannerami lub plakatami, którymi witali rodzinę lub znajomych. Pomyśleliśmy, że możemy zachęcić do takiego miłego gestu wszystkich witających – wyjaśnia Sylwester Puczen z Biura Public Relations Lotniska Chopina.

- Czasem trzeba też odebrać z lotniska kogoś, kogo się nie zna. Wtedy taka "witajka" jest niezastąpioną pomocą. Sądzę, że lepiej w takich przypadkach skorzystać z estetycznego szablonu przygotowanego przez lotnisko, niż używać przypadkowej kartki – mówi Puczen.Karty powitalne dostępne są bezpłatnie dla wszystkich chętnych. Znaleźć je można w halach przylotów w starej i nowej części Terminala A w pobliżu punktów informacyjnych. Obsługę punktów można poprosić również o flamaster do wypełnienia karty.

Fot. Lotnisko Chopina
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_c6453 2012-02-06 13:54   
gosc_c6453 - Profil gosc_c6453
Spotter, na pociechę Ci powiem, że na lotniskach hiszpańskich kawa kosztuje akurat tyle samo, co wszędzie - 1,coś. U nas wszystko przyjdzie z czasem, ludziska się uczą. Tak jak nie trzeba już pokazywać karty pokładowej, żeby kupić gazetę w WAW, a jeszcze niedawno cisnęli o to :) W ZRH na przylocie stoi automat, który łyka euro i wypluwa kawę za 1coś, trzeba go tylko zlokalizować.
spotter10 2012-02-06 13:42   
spotter10 - Profil spotter10
Tu nie chodzi o to, że ma być tanio. Chodzi o to, żeby proporcje między cenami w mieście a na lotniskach były zachowane. Zerknij jak to wygląda procentowo. W DE czy innych krajach UE jest to góra 25-30% drożej niż na mieście. A u nas 100% jeżeli nie więcej. I masz rację, że 4,50 CHF za espresso jest ok, bo CH jest drogie, pod warunkiem, że na mieście płacisz 3-3,50 CHF. Co innego, jeżeli byś płacił 1-1,50 CHF - wtedy tez bym twierdził, że jest drogo!
gosc_d0352 2012-02-06 11:30   
gosc_d0352 - Profil gosc_d0352
Nie przesadzajcie. Jeśli parę zł czy euro to za dużo, to po co lecicie za granicę. W ZRH głupie espresso kosztuje 4,50CHF, i to jest OK bo kraj bardzo drogi? W OSL jest Pizza Hut, i co z tego, skoro g**niana i też mega droga. Bierzcie kanapki i konserwy z domu. Piwo na lotnisku powinno być zakazane, potem chce się lać i śmierdzi. W MUC jest tani i fajny sklep ale na landside, podobnie na innych lotniskach. Na airside nie robi się sklepów ogólnospożywczych! w GDN kilometr od lotniska jest duże centrum handlowe i tanie żarcie w IKEA (nawet 5,90 zł za nieśmiertelne klopsiki puree groszek i marchewka) - jak kogoś kręci, zapraszam. Ja jakoś przeżyję z kanapką za 10 zł w barze.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama