Wizz Air: Oferta dla pasażerów Malev

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
04 lutego 2012 11:41
5 komentarzy
Reklama

Wizz Air oferuje pomoc pasażerom, których loty zostały odwołane z powodu zawieszenia działalności przez Malev. Węgierski przewoźnik zaoferuje podróżnym specjalny pakiet pomocy, zawierający alternatywne połączenia z/do Budapesztu.

Pasażerowie, którzy są w posiadaniu ważnego biletu elektronicznego linii Malev na podróż między 31 stycznia, a 24 marca 2012 mogą skontaktować się z biurem obsługi klienta Wizz Air, aby skorzystać z specjalnych cen od 9900HUF (około 155zł wraz z opłatami, w jedną stronę). Miejsca zależne są od dostępności, a zmiany rezerwacji można dokonać do godziny 18.00, 13 lutego 2012.Pasażerowie muszą mieć przygotowany numer elektronicznego biletu linii Malev, aby zmienić rezerwację na swoją podróż. Pasażerowie podczas odprawy na lot Wizz Air zostaną poproszeni również o przedstawienie kopii oryginalnego elektronicznego biletu linii Malev (wraz z dokumentem podróży Wizz Air). Pasażerowie, którzy nie będą posiadali elektronicznego biletu linii Malev nie będą mogli odbyć podróży.

Dodatkowe opłaty mogą być związane z dodatkowymi usługami takimi jak opłata za bagaż, priorytet wejścia na pokład itd.

- Jako największa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej uważamy, że ważne jest, aby pomóc pasażerom, których plany podróży zostały zakłócone przez ogłoszenie decyzji linii lotniczych Malev o zawieszeniu ich działalności. W przeszłości, oferowaliśmy podobną pomoc dla pasażerów, którzy w wyniku upadłości przewoźnika nie mogli odbyć lotu i nadal będziemy pomagać. Będziemy również kontynuować nasz rozwój w całym regionie, gwarantując naszym pasażerom niezawodne i najwyższej jakość warunki podróży w korzystnej cenie – powiedział György Abrán, dyrektor handlowy w Wizz Air.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
blava 2012-02-07 12:00   
blava - Profil blava
nie tylko Wizz ... BA dal fare 50 GBP nie uzaleznione od dostepnosci miejsc
humbak 2012-02-06 01:14   
humbak - Profil humbak
Smaczku całości dodaje fakt, że zarówno sam prezes, jak i spora część najstarszej grupy pracowników Wizza, to dawni pracownicy Malevu. :o)
usuniety 2012-02-05 11:55   
usuniety - Profil usuniety
gosc_529cb: przecież Wizzair nie będzie "ratował" pasażerów MA generując przy tym własne koszty. Co innego gdyby jakimś sposobem kasa z biletów na MA przeszła na Wizz.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama