Nie polecimy do Bremy i Brukseli?

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
29 stycznia 2012 20:52
52 komentarzy
Reklama

Po 8 lutego w systemie rezerwacyjnym linii lotniczych OLT Express Regional (dawniej OLT Jetair) brak biletów na połączenie z Gdańska do Bremy oraz Brukseli.

Wcześniej informowaliśmy o tymczasowym zmniejszeniu częstotliwości lotów na trasie z gdańskiego portu lotniczego do stolicy Belgii z międzylądowaniem w Niemczech. Rejsy w lutym oraz marcu miały się odbywać dwa razy w tygodniu, obecnie nie ma dostępnych żadnych biletów po 8 lutym.

OLT Express Regional zapowiadał, że od 1 kwietnia połączenie z Gdańska do Brukseli będzie obsługiwane dwa razy dziennie.

Obecnie nie ma jeszcze dostępnych biletów w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, nie jest znany również rozkład lotów na nadchodzący sezon letni.

Anna Żuchlińska

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
keczemot 2012-02-05 20:19   
keczemot - Profil keczemot
właśnie kilifi..., a ja im robiłem wszędzie "reklamę" bo niemiaszkie nie wiedzieli że z BRE i HH mogą latać bezpośrednio ! Qrna mam nadzieję że jeszcze się to zmieni ??!! Oby !
kilifi 2012-02-05 17:15   
kilifi - Profil kilifi
Tak, ale ostatni kurs odbedzie sie 08-02 na trasie BRE-GDN, ja mam lot na 24-02 z GDN do HAM i do tej pory nikt mnie nie informowal o zmianie godzin!! Ciekawe, czy nie zgadzajac sie na nie, bede mogl zmienic lot lub uzyskac zwrot za bilet!!
OLT Experess rezygnuje z GDN do BRE i tak BRE zostaje juz bez zadnego polaczenia z GDN :-((
keczemot 2012-02-04 22:42   
keczemot - Profil keczemot
no to chyba się doczekaliśmy ich rewolucyjnego rozkładu lotów !!! :(
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama