Ryanair: Kierunek Ukraina

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
25 stycznia 2012 20:05
22 komentarzy
Reklama

Ryanair planuje uruchomienie regularnych połączeń z Wielkiej Brytanii i Francji do Lwowa i Doniecka. Przedstawiciele linii spotkali się z Borysem Kołesnikowem, ukraińskim ministrem infrastruktury. W spotkaniu brali udział również przedstawiciele władz Lwowa.

Przewoźnik planuje uruchomienie rejsów już w maju, tuż przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

Loty do ukraińskich miast gospodarzy Euro 2012 mają ułatwić dotarcie na mecze kibicom reprezentacji Francji i Anglii, które w tych miastach rozgrywać będą mecze grupowe.

- Ryanair to jedna z największych i najbezpieczniejszych linii lotniczych na świecie, tym bardziej cieszy, że planuje uruchomienie połączeń z Ukrainą - mówi Kołesnikow.

Ryanair nie komentuje sprawy.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_59a3c 2012-02-09 13:47   
gosc_59a3c - Profil gosc_59a3c
przydało by się mieszkam blisko granicy polsko-ukraińskiej po oglądał bym sobie z nizszych wysokości
ktgracz 2012-01-31 14:19   
ktgracz - Profil ktgracz
Ja niby przynależny jestem do WAW (mam te same 25 km do EPWA jak i do EPMO), ale w samozachwyt na temat Okęcie nie popadam :D // EPMO, też nie będę specjalnie wariował.. no może jak wreszcie będzie z Polski FRancowate bezpośrednie połączenie do Portugali lub na jedną z Islas Canarias, bo na siatkę połączeń w Modlinie jak na SXF ma EasyJet to nie ma co liczyć, bo Polacy jeszcze długo będą wybierać głównie cenę, a nie stosunek jakości do ceny.
gosc_49adc 2012-01-31 10:25   
gosc_49adc - Profil gosc_49adc
szanowny/a gosc_e164a , no chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę co piszesz. Lepiej pełny terminal, tak, ale do poewnych granic. W momencie kiedy rejsy są opóźniane WYŁĄCZNIE dlatego, ze pax nie moga przepchnąć się na czas przez kontrolę bezpieczeństwa i dalej - do gate'u - przez półtorej godziny, to chyba trochę przegięcie. Zresztą niech sobie taki np. MPL KRK płaci frycowe za to jeśli chce. Co mnie to obchodzi. Jeśli wejdziesz na zobacz link to czerwona ostrzegawcza rameczka-komunikat właśnie dlatego została tam umieszczona. Ośmieszają się, bo myślą, że to coś pomoże.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama