Pasazer.com współpracuje z Onetem

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
26 stycznia 2012 20:07
4 komentarze
Reklama

Portal Pasazer.com nawiązał współpracę z dwiema redakcjami Onetu - Onet.Podróże i Onet.Biznes. Najciekawsze analizy i reportaże autorstwa dziennikarzy naszego portalu oraz informacje, które uda nam się zdobyć będą ukazywały się na tym najpopularniejszym w Polsce portalu internetowym.

- Dzięki tej współpracy zwiększamy liczbę merytorycznych treści i zakres tematyczny w Onet.Biznes. Mamy już kilka wspólnych pomysłów na kolejne projekty z pasazer.com, które docelowo wzbogacą naszą ofertę wydawniczą - mówi Zbigniew Grzegorzewski, wydawca Onet.Biznes. - Odpowiadamy w ten sposób na potrzeby naszych użytkowników, którzy szukają różnych, często wyszukanych treści w naszym serwisie.

Na stronach Onetu ukazały się już m.in. tekst Pawła Cybulaka, redaktora naczelnego Pasazer.com, pt. "Turkish robi zakupy. Kupi LOT?" oraz reportaż Dominika Sipińskiego pt. "Lądujemy w... Wan".

- Cieszymy się ze współpracy z Onetem. Dzięki publikacji materiałów Pasazer.com na tym popularnym portalu większe grono czytelników zyska dostęp do rzetelnych informacji biznesowych z branży lotniczej oraz reportaży podróżniczych - mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com. - Traktujemy tę współpracę jako wyróżnienie i uznanie wysokiej jakości naszego portalu.
Onet.pl to najpopularniejsza witryna internetowa w Polsce. Według danych Megapanel PBI/Gemius w październiku 2011 r. dział informacyjno-publicystyczny tego portalu miał ponad 6,5 mln użytkowników. Onet jest również liderem w kategorii portali biznesowych (niemal 4 mln użytkowników). Wśród stron związanych z turystyką popularniejsza od Onetu (1,7 mln użytkowników) jest jedynie strona PKP.

Dominik Sipiński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_8207f 2012-01-27 12:42   
gosc_8207f - Profil gosc_8207f
ja tez:)
mietek 2012-01-27 10:25   
mietek - Profil mietek
Też widziałem już na onecie artykuły pisane przez paxa.com:)
gosc_857d5 2012-01-26 23:04   
gosc_857d5 - Profil gosc_857d5
super!! gratulacje
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama