×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Asia X poleci do SydneyTanie linie lotnicze AirAsia X uruchomią loty z Kuala Lumpur do Sydney. Nowa trasa zostanie uruchomiona 1 kwietnia 2012 roku - dzień po tym, kiedy przewoźnik zamknie swoje trasy z Malezji do Londynu Gatwick oraz Paryża Orly. AirAsia X rezygnuje z lotów do Europy ze względu na nowy podatek ETS oraz stale rosnące opłaty APD, pobierane za każdego wylatujące pasażera z Wielkiej Brytanii.
Loty będą startowały z Kuala Lumpur codziennie o 23:45, w Sydney lądowanie zaplanowano następnego dnia o 9:45. Rejs powrotny z Sydney będzie startował o 10:55, w Kuala Lumpur spodziewany jest o 17:25.Połączenie do Sydney będą realizowane samolotem Airbus A330-300, który zabiera na pokład 365 pasażerów w klasie ekonomicznej oraz 12 pasażerów w klasie premium.

Promocyjne bilety w sprzedaży są dostępne już dziś (17.01) - za bilet w jedną stronę w klasie ekonomicznej zapłacimy 64 USD (199 RM). W klasie premium bilet kosztuje 319 USD (999 RM) - w tej cenie możemy zabrać ze sobą bagaż rejestrowany o wadze do 20 kg, na pokładzie otrzymamy posiłek, a także koc oraz poduszkę. Dodatkowo, mamy pierwszeństwo podczas odprawy biletowo-bagażowej oraz przy wejściu do samolotu. Siedzenia w klasie premium rozkładają się do pozycji leżącej.

Anna Żuchlińska
Fot. Airbus Mediagość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie