×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Etihad i Air Berlin połączyli programyWczoraj (16.01) linie Etihad Airways oraz Air Berlin zintegrowali swoje programy lojalnościowe. Jest to kolejna część poszerzenia partnerstwa obu przewoźników.

W grudniu Etihad zwiększył swoje udziały w Air Berlin do 29%, przez co stał się największym udziałowcem niemieckiego przewoźnika. Dzięki transakcji, Etihad zdobył dwa miejsca w radzie nadzorczej Air Berlin.Członkowie Etihad Guest o statusach Silver, Gold i Gold Elite będą mogli korzystać z dodatkowych korzyści, takich jak stan priorytetowy odprawa Air Berlin, pierwszeństwo przy wsiadaniu na pokład, zabranie dodatkowego bagażu na wszystkich trasach, dostęp do ekskluzywnych saloników w Berlinie, Kolonii i Düsseldorfie. Takie same korzyści będą dostępne dla członków programu Air Berlin topbonus podróżujących liniami Etihad.

- Rozszerzenie naszego strategicznego partnerstwa z Etihad Airways i dołączenie naszego programu lojalnościowego topbonus jest kolejnym krokiem w kierunku uczynienia zarówno programów topbonus i Etihad Guest jeszcze bardziej atrakcyjnych - powiedział Paul Gregorowitsch, dyrektor handlowy Air Berlin.- To kolejny krok integracji naszej szerokiej współpracy z Air Berlin. Członkowie Etihad Guest będą mogli zbierać mile w sieci Air Berlin i korzystać ze wszystkich przywilejów jakie przewiduje program topbonus - powiedział Peter Baumgartne, dyrektor handlowy Etihad Airways.

Aby uczcić nowe partnerstwo, członkowie programu Etihad Guest otrzymają podwójne mile premiowe rezerwując bilety na loty obsługiwane przez Air Berlin. Podobne korzyści czekają na członków topbonus, którzy zakupią bilety na rejsy obsługiwane przez Etihad. Oferta jest ważna do 19 lutego 2012 roku.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie