Transfer z Popradu do Zakopanego

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
16 stycznia 2012 13:01
11 komentarzy
Reklama

Od 19 stycznia Eurolot uruchamia usługę transferu z lotniska w Popradzie do Zakopanego. Godziny przejazdu będą skoordynowane z rozkładem lotów na trasach Warszawa-Poprad-Warszawa i Gdańsk-Poprad-Gdańsk, dzięki czemu pasażerowie podróżujący tymi rejsami będą mogli bez problemu dostać się również na polską stronę Tatr – zarówno do Zakopanego, jak i okolicznych miejscowości.

Sprzedaż biletów ruszyła dziś (16.01), można je zakupić za pośrednictwem infolinii przewoźnika.

Cena przejazdu wynosi 40 PLN za pasażera za przejazd w jedną stronę (w przypadku zakupu biletu na przejazd z wyprzedzeniem). W miarę dostępności wolnych miejsc, będzie możliwy również zakup biletów u kierowcy za opłatą 70 PLN za pasażera za przejazd w jedną stronę.

Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
jjemiolo 2012-01-18 04:09   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Slowacja tania nie jest. Ceny poniekad wykonczyly tradycyjnych gosci w slowackich Tatrach - nacje dawnej Radziecji. Stad oferta K2 jest dla Slowakow wazna. W tej chwili K2 daje lotnisku TAT jedyne rozkladowe operacje.
A co do kosztu mikrobusu z TAT do Zakopanego to dyktuja go raczej wlasciciele minibusow a nie K2. Zgadzam sie ze 70 PLN OW jest zaporowe, ale cieszy mnie ze cos sie dalo zrobic w sprawie. Bo TAT sa najblizszym lotniskiem dla Zakopanego. Znaczy, do czasu gdy NTG sie uruchomi, ha, ha!
pcharasz 2012-01-17 19:43   
pcharasz - Profil pcharasz
Wiesz, Zakopane też ma dla wielu swoje uroki i nie zawsze chodzi o pieniądze. A i Słowacja ostatnimi laty to już nie ta sama taniocha co kiedyś.
gosc_5a19c 2012-01-17 16:43   
gosc_5a19c - Profil gosc_5a19c
Tak się zastanawiam po co z Popradu pchać się do Zakopanego za 70 PLN jak do Smokovców czy Strbskiego Plesa jest dwa razy bliżej i pewnie ze cztery razy taniej.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama