×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe malowanie OLT Express PolandLinia OLT Express Poland, do niedawna nosząca nazwę Yes Airways, zaprezentowała na swoim profilu na Facebooku nowe malowanie. Trzy Airbusy A320 we flocie przewoźnika zostaną przemalowane w barwy zbliżone do innych firm z grupy OLT.

- Przemalujemy nasze trzy A320 dopiero między styczniem a marcem. Kolejne samoloty będą się pojawiały już w nowym malowaniu - zapewniał redakcję Pasazer.com Witold Szuk, dyrektor działu PR OLT Express Poland. Yes Airways zmieniły nazwę na OLT Express Poland po tym, jak udziały w linii wykupiła spółka Amber Gold, właściciel m.in. OLT Jetair. Nowe malowanie jest biało-czerwone. Z przodu białego kadłuba znajduje się napis "OLT Express" i adres strony internetowej. Nazwa firmy została również umieszczona na czerwonych gondolach silników. Tylna część kadłuba oraz statecznik pionowy są czerwone z charakterystycznymi dla grupy OLT białymi strzałkami. 

Dominik Sipiński
fot. Facebook OLT Express Polandgość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie