×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Warszawa: Strajk służb mundurowychJutro (10.1) w godzinach popołudniowych na lotnisku Chopina w Warszawie odbędzie się protest służb mundurowych. Przyjmie on formę strajku włoskiego, oznaczającego wykonywanie czynności w sposób bardzo drobiazgowy.

- Strażnicy graniczni będą protestować przeciwko rządowym planom dotyczącym ich pensji. Twierdzą bowiem, że rząd chce im dać zbyt niskie podwyżki - donosi Informacyjna Agencja Radiowa.Warszawskie lotnisko to jedno z trzech przejść granicznych w kraju, na których strażnicy graniczni pokażą swoje niezadowolenie wobec rządowych planów. Funkcjonariusze podkreślają jednak, że nie chcą, aby ich protest dotknął przede wszystkim podróżnych, dlatego akcja na przejściach granicznych potrwa tylko dwie godziny.

Władze portu zapewniają jednak, że lotnisko przez cały dzień będzie funkcjonować normalnie, a ruch samolotów odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym rozkładem lotów.

- Pasażerom odlatującym z Warszawy sugerujemy przyjazd na lotnisko wcześniej  i szybką odprawę biletowo-bagażową. Dodatkowy czas pozwoli na spokojne przejście kontroli bezpieczeństwa i kontroli paszportowej nawet jeśli protest funkcjonariuszy Straży granicznej miałaby spowodować wydłużenie tych procedur - czytamy w komunikacie prasowym.

Justyna Żyła
Fot. Straż Graniczna
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie