×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Carpatair otwiera bazę w KiszyniowieDziś (5.01) linia Carpatair ogłosiła otwarcie bazy operacyjnej w stolicy Mołdawii, Kiszyniowie. Od 26 marca z Kiszyniowa polecimy do Rzymu, Mediolanu i Wenecji. Połączenia będą realizowane we współpracy z Moldavian Airlines. Z okazji otwarcia bazy Carpatair przygotował 10 tys. biletów po promocyjnych cenach.

Połączenia do trzech włoskich miast będą realizowane trzy razy w tygodniu. Do Rzymu i Mediolanu polecimy we wtorki, czwartki i soboty. Natomiast rejsy do Wenecji odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki.

- Dobry serwis w przystępnej cenie to motto Carpatair na bezpośrednie loty z otwartej właśnie bazy w Kiszyniowie. To samo zobowiązanie odzwierciedla taryfy, które zaproponowaliśmy na naszych nowych trasach - powiedział Nicolae Petrov, prezes Carpatair.Otwierając swoją kolejną bazę oraz oferując nowe bezpośrednie loty z Kiszyniowa, Carpatair umacnia swoją pozycję lidera na trasach z Mołdawii do Włoch. Warto dodać, że przewoźnik prowadzi rozmowy z włoską Alitalią w celu podpisania umowy code-share dla wszystkich trzech trasy.

Flota Carpatair składa się z 14 samolotów: ośmiu maszyn Saab 2000, trzech Fokkerów 70 oraz trzech Fokkerów 100.

Piotr Bożyk
Fot. Carpatairgość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie