×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa strona lotniska w BydgoszczyPort lotniczy w Bydgoszczy uruchomił właśnie nową odsłonę swojej witryny internetowej. Nowoczesna grafika, przejrzyste menu, tablica lotów on-line - to zaledwie pierwszy rzut oka na stronę główną.Tuż po wejściu na stronę lotniska mamy dostęp do tablicy on-line przylotów oraz odlotów. Możemy również sprawdzić godzinę, nie tylko w Bygdoszczy, ale również w Londynie oraz Nowym Jorku. Szybko znajdziemy również pomocne informacje, jak dojechać do portu lotniczego, zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem. W zakładce aktualności możemy przeczytać najnowsze i najważniejsze informacje związane z lotniskiem. Na stronie głównej mamy również łatwy dostęp do zakładki z informacjami dla osób niepełnosprawnych. Na samej górze znajdziemy także numer do infolinii lotniskowej. 

W zakładce Dla podróżnych znajdziemy bardzo obszerne informacje, których zadaniem jest ułatwienie podróży oraz przybliżenie wszystkich procedur na lotnisku - wirtualna odprawa przeprowadzi nas przez cały proces, od parkowania, przez odprawę biletowo-bagażową aż po wejście do samolotu.Bardzo ciekawie prezentuje się również zakładka Radar lotów, gdzie możemy śledzić bieżące położenie samolotów.W dziale Dla przewoźników znajdują się przede wszystkich informacje przeznaczone dla linii lotniczych, przeczytamy tu o usługach handlingowych oraz lotniskowych, a także o wsparciu dla przewoźników, którzy chcieliby otworzyć nowe połączenia z lotniska w Bydgoszczy.W zakładce Parking możemy skorzystać z kalkulatora parkingowego, który obliczy, ile będziemy musieli zapłacić za pozostawienie naszego samochodu na lotniskowym parkingu. Znajduje się tu także cennik opłat oraz schemat parkingu.W dziale Czartery dostępna jest mapka połączeń zarówno czarterowych, jak i regularnych, obsługiwanych z portu lotniczego Szwederowo. Możemy także wykupić wycieczkę oferowaną przez jedno z biur podróży do Egiptu czy na Wyspy Kanaryjskie. Znajdziemy tu informację o planowanych na sezon 2012/2013 czarterowych lotach zimowych do regionu Liptov na Słowacji. Strona lotniska jest dostępna w angielskiej wersji językowej, równie obszerna i zasobna w przydatne informacje.Nowa witryna jest bardziej przejrzysta i czytelna od poprzedniej, znajdziemy tu szybko i łatwo wiele przydatnych dla pasażerów informacji. Prosta, ciekawa grafika i układ stron sprawia, że wygodnie się z niej korzysta. Miłym dodatkiem są również pojawiające się zdjęcia samolotów oraz portu lotniczego Bydgoszcz. Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony lotniska w Bydgoszczy!

Anna Żuchlińskagość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie