×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Berlin: Promocyjne ceny do Abu ZabiZ okazji inauguracji lotów na trasie Berlin - Abu Zabi, która odbędzie  15 stycznia 2012 roku, Air Berlin proponuje nam specjalną ofertę, w której możemy zarezerwować bilety na wyloty i loty powrotne w okresie od 15 stycznia do 29 lutego 2012 roku za 199 euro łącznie z podatkami, opłatami i milami programu lojalnościowego topbonus.


- Nowe połączenie do Abu Zabi wspiera nasze strategiczne partnerstwo z Etihad Airways i otwiera naszym pasażerom kolejne, nowe możliwości podróżowania do Azji i Australii. Zarówno dla urlopowiczów, jak i dla osób wyjeżdżających w celach biznesowych dzięki nowym połączeniom nasz produkt stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny - powiedział Hartmut Mehdorn, prezes Air Berlin.- Historyczne partnerstwo pomiędzy Etihad Airways i Air Berlin przynosi znaczne korzyści naszym klientom. Pasażerowie wylatujący liniami Air Berlin z Europy mogą teraz cieszyć się najwyższym stopniem nowoczesnej arabskiej gościnności w Abu Zabi lub skorzystać z szybkich lotów łączonych do miejsc docelowych na Bliskim Wschodzie, Azji i Australii - powiedział James Hogan, prezes Etihad Airways.

Do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich polecimy z Berlina od 15 stycznia 2012 roku. Rejsy do Abu Zabi odbywać się będą we wtorki, czwartki, piątki i niedziele, natomiast w drogę powrotna samoloty Air Belin udadzą się w poniedziałki, środy, piątki i soboty.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie