Air Berlin: Promocyjne ceny do Abu Zabi

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
31 grudnia 2011 01:10
Reklama

Z okazji inauguracji lotów na trasie Berlin - Abu Zabi, która odbędzie 15 stycznia 2012 roku, Air Berlin proponuje nam specjalną ofertę, w której możemy zarezerwować bilety na wyloty i loty powrotne w okresie od 15 stycznia do 29 lutego 2012 roku za 199 euro łącznie z podatkami, opłatami i milami programu lojalnościowego topbonus.


- Nowe połączenie do Abu Zabi wspiera nasze strategiczne partnerstwo z Etihad Airways i otwiera naszym pasażerom kolejne, nowe możliwości podróżowania do Azji i Australii. Zarówno dla urlopowiczów, jak i dla osób wyjeżdżających w celach biznesowych dzięki nowym połączeniom nasz produkt stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny - powiedział Hartmut Mehdorn, prezes Air Berlin.- Historyczne partnerstwo pomiędzy Etihad Airways i Air Berlin przynosi znaczne korzyści naszym klientom. Pasażerowie wylatujący liniami Air Berlin z Europy mogą teraz cieszyć się najwyższym stopniem nowoczesnej arabskiej gościnności w Abu Zabi lub skorzystać z szybkich lotów łączonych do miejsc docelowych na Bliskim Wschodzie, Azji i Australii - powiedział James Hogan, prezes Etihad Airways.

Do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich polecimy z Berlina od 15 stycznia 2012 roku. Rejsy do Abu Zabi odbywać się będą we wtorki, czwartki, piątki i niedziele, natomiast w drogę powrotna samoloty Air Belin udadzą się w poniedziałki, środy, piątki i soboty.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama