Koniec lotów Rzeszów - Szczecin

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
25 grudnia 2011 21:37
80 komentarzy
Reklama

- W systemie Eurolotu brak od stycznia biletów na trasie Rzeszów - Szczecin. Czyżby koniec trasy? - pyta nasz czytelnik Jacek poprzez platformę "Daj znać".

W systemie rezerwacyjnym przewoźnika ostatni rejs zaplanowano na 8 stycznia. Po tej dacie nie ma możliwości zarezerwowania lotów na tej trasie.- Trasa z Rzeszowa do Szczecina jest akurat taką trasą, w którą musimy najmocniej inwestować, aby zyskać wypełnienie - mówił Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolotu, w rozmowie z Pasazer.com, którą zarejestrowaliśmy dwa tygodnie temu (emisja niebawem).

Kokosiński zaznaczał, że Eurolot prowadzi dużo działań promocyjnych w obydwu miastach. Eurolot widzi na tej trasie potencjał, jednak musi włożyć duży wysiłek, by dotrzeć do potencjalnych pasażerów.- Pasażerowie z innych miast są już bardziej przyzwyczajeni do latania po kraju niż pasażerowie z Rzeszowa czy ze Szczecina. Chcielibyśmy tę trasę również utrzymać w letnim rozkładzie, być może z pewną modyfikacją rozkładu. Raczej wszystkie trasy, na których operujemy obecnie, będziemy przedłużać w sezonie letnim - dodaje Kokosiński.

Połączenie Rzeszów - Szczecin Eurolot zainaugurował 30 września br.

To kolejna trasa likwidowana przez tego przewoźnika. W połowie października przewoźnik zrezygnował z uruchomienia lotów z Rzeszowa do Wrocławia.

Paweł Cybulak
Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_8fa96 2011-12-29 15:24   
gosc_8fa96 - Profil gosc_8fa96
Jeśli chodzi o potencjał Rzeszowa to nie jest taki mały: na trasie RZE- WAW rocznie lata ok. 120 tys. osób, czartery w roku 2010 ok. 40 tys. FRA- ok. 30 tys. pax rocznie, więc liczba pasażerów nie robotniczych wynosi ok. 200 tys. rocznie, wynika z tego że gdyby odpadły loty pracownicze Rzeszów nie był by drugą Zieloną Górą.
gosc_f2efa 2011-12-27 20:28   
gosc_f2efa - Profil gosc_f2efa
krystek: Twoje propozycje sa ciekawe ale strasznie na sile...np polaczenie: Krakow-Rzeszow-Lwow..po co miedzyladowanie w Rzeszowie? kto ma niby latac z Krakowa do rzeszowa? albo z rzeszowa do Lwowa? moze by mialo sens polaczenie Krakow-Lwow, bez postoju, byloby taniej i szybciej...takie laczone loty to porazka, bo tak naprawde nie wiadomo dla kogo sa...
gosc_6399a 2011-12-27 17:54   
gosc_6399a - Profil gosc_6399a
Nie mam dostepu do systemow rezerwacyjnych ale na 100 trasa szczecin rzeszow jak ktos sie dobrze zastanowi nie bedzie miala duzego oblozenia. Co z lotami rzeszow-poznan-szczecin? Moze cos takiego na wzor krk-poz-szczecin? sam latam krk-poz, krk-gdn i jest calkiem niezle oblozenie. wiadomo, ze wiecej biznesowych paxow lata z krk niz z rzeszowa ale rz sie rozwija i moze to byc obiecujacy kierunek. Waw-rze jest b. popularnym kierunkiem
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama