×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ANA: Dreamlinerem do Seattle i San JoseLinie lotnicze ANA ogłosiły nowe trasy, na których latać będzie Boeing 787. Dreamliner będzie obsługiwał trasy z Tokio do Seattle oraz San Jose. Będą to dwa pierwsze amerykańskie miasta, do których w 2012 roku zawita Boeing 787. 

Na trasie Tokio Narita - Seattle lata również Delta Air Lines oraz United Airlines, natomiast obecnie nie ma żadnych bezpośrednich lotów z Tokio do San Jose w Kalifornii.Przedstawiciele ANA ogłosili również, że w związku z kolejnymi opóźnieniami w dostawie samolotów Boeing 787, zmuszeni są do przesunięcia inauguracyjnych lotów na kilku międzynarodowych trasach. Dreamliner miał od początku grudnia 2011 roku obsługiwać rejsy z lotniska Tokio Haneda do Pekinu, termin pierwszego lotu 787 na tej trasie został teraz wyznaczony na 14 stycznia 2012 roku. Rejsy z portu lotniczego Haneda do Frankfurtu rozpoczną się zgodnie z terminem, czyli 21 stycznia 2012 roku, ale część z nich będzie obsługiwana także samolotem Boeing 777-200ER. Dopiero od 29 lutego 2012 roku Dreamliner będzie codziennie operował na tej trasie.

Anna Żuchlińska
Fot. Walter Blakegość_e351f - Profil
gość_e351f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie