×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kingfisher dołączy do oneworldLinie Kingfisher Airlines 10 lutego 2012 roku wstąpią do sojuszu lotniczego oneworld. Nowy sojusznik to jeden z głównych przewoźników Indii.

Będzie to również pierwsza linia lotnicza z Indii, która wstąpi do sojuszu lotniczego i pierwsza z trzech, które planują wstąpić do oneworld. Jest to największa ekspansja oneworld w ciągu ostatnich pięciu lat. W 2012 roku do sojuszu przystąpią Kingfisher Airlines, Air Berlin oraz Malaysia Airlines.

- Nasza linia dąży do poprawy osiągnięć w zakresie jakości i innowacji. Stając się częścią oneworld, w lutym 2012 roku, będziemy częścią jakościowego sojuszu. Cieszy nas również to, że jesteśmy pierwszym przewoźnikiem z Indii, który został przyjęty do sojuszu linii lotniczych - powiedział Vijay Mallya, prezes Kingfisher Airlines.Kingfisher otrzymał zielone światło od oneworld po pomyślnym zakończeniu przeglądu swojej gotowości do wstąpienia prowadzonych przez ekspertów British Airways, który jest sponsorem wejścia linii do sojuszu.

- oneworld rozszerzy sieć połączeń w kluczowym regionie rosnącego popytu podróży, z przewoźnikiem, który odpowiada naszym wymaganiom. Jednocześnie zwiększymy ofertę globalną dla pasażerów Kingfisher Airlines. Cieszymy się, że w lutym 2012 roku powitamy w sojuszu nową linię lotniczą - powiedział Bruce Ashby, prezes oneworld.

Wstąpienie do oneworld jest dla przewoźnika wzmocnieniem swojej konkurencyjnej oferty oraz poprawy sytuacji finansowej oraz pozwoli na oferowanie klientom globalnej sieci połączeń obsługiwanych przez partnerów sojuszu czyli ponad 800 miejsc w niemal 150 krajach.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie