×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Eurolotem do Zakopanego i okolicLinie lotnicze Eurolot udostępniły dla swoich pasażerów nową usługę - wraz z partnerską firmą VIA VISTULA przewoźnik będzie oferował przewozy z portu lotniczego Kraków Balice do Zakopanego oraz pobliskich miejscowości na Podhalu.

Przewóz pasażerów odbywa się w systemie „od drzwi do drzwi”, co oznacza, że zamówiony pojazd zabiera pasażerów z parkingu przed terminalem krajowym portu lotniczego Kraków-Balice i dowozi pod wskazany adres, podobnie w drodze do portu lotniczego.

Przejazd jest realizowany komfortowym busem marki Mercedes, przystosowanym do przewozu tylko 8 pasażerów. Wszyscy podróżni mają zapewniony wygodny przejazd a fotele rozkładają się do pozycji niemal leżącej. Samochód jest wyposażony w klimatyzację, gniazda z napięciem 230V oraz bezprzewodową sieć Wi-Fi . Duży bagażnik pozwala na  zabranie bagaży,  zmieszczą się także narty, wózki dziecięce i rowery.

Transfery VIA VISTULA skoordynowane są z rejsami Eurolot na trasie Gdańsk-Kraków i Kraków-Gdańsk. Cena przejazdu wynosi 69 PLN od osoby (w relacjach do miejscowości w powiatach tatrzańskim, nowotarskim i suskim), 49 PLN (w relacjach do miejscowości w powiecie myślenickim). Przewóz bagażu jest bezpłatny. W przypadku przejazdu grupowego cena biletu jest obniżana dla 2 i 3 osoby o 10 %, dla 4-8 osoby o 20 %. Dla najmłodszych pasażerów w busie zamontowane zostaną foteliki – wystarczy wcześniej powiadomić o tym przewoźnika. 

Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d66bb - Profil
gość_d66bb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie