×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Współpraca z Flight Safety FoundationPortal Pasazer.com rozpoczyna współpracę z fundacją lotniczą Flight Safety Foundation, zajmującą się bezpieczeństwem lotniczym. Na łamach naszego portalu będziemy publikować najciekawsze artykuły dotyczącego szeroko pojętego bezpieczeństwa lotniczego.

- W naszych staraniach mamy postawiony cel jak najszerszego rozpowszechniania informacji dotyczących bezpieczeństwa lotniczego, dlatego Flight Safety Foundation udostępni portalowi Pasazer.com artykuły ukazujące się na łamach naszego magazynu, AeroSafety World. Bardzo popieramy te inicjatywę - powiedział Jay Donoghue, dyrektor publikacji Flight Safety Foundation.

Flight Safety Foundation została założona w 1947 r. w celu ciągłej poprawy globalnego bezpieczeństwa lotniczego. Fundacja działa poprzez badania naukowe, audyty, edukację i wydawnictwo branżowe.

- Jako portal lotniczy zdajemy sobie sprawę, że musimy wypełniać również naszą misję edukacji lotniczej. Dlatego uważam współpracę z tak znaną i cenioną fundacją za niezwykle korzystną dla naszych Czytelników. Dzięki fachowości redaktorów AeroSafety World będą oni mogli poznać problemy związane z bezpieczeństwem w lotnictwie bez niepotrzebnej sensacji i paniki - powiedział Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.

Jako niezależna, bezstronna, międzynarodowa organizacja non-profit Flight Safety Foundation jest w unikalnej pozycji do identyfikacji globalnych problemów bezpieczeństwa, ustalania priorytetów oraz rozwiązywania problemów. Fundacja jest darzona dużym szacunkiem i uznaniem na świecie za skuteczność w niwelowaniu różnic we wspólnej sprawie bezpieczeństwa lotniczego.

Obecnie zrzesza ponad 1200 organizacji i osób prywatnych ze 150 krajów. Główna siedziba fundacji mieści się w mieście Alexandria, w stanie Wirginia (USA). Posiada również biuro regionalne w Melbourne, w Australii, a także jest związana ze stowarzyszonymi organizacjami w Japonii, Rosji, Europie Południowo-Wschodniej, Tajwanie, Chinach i Afryce.

Artykuły ukazujące się na portalu Pasazer.com będą tłumaczone na podstawie materiałów Flight Safety Foundation. Odpowiedzialność za tłumaczenia spoczywa na portalu. 

Piotr Bożykgość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie