Współpraca z Flight Safety Foundation

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
19 grudnia 2011 22:50
Reklama

Portal Pasazer.com rozpoczyna współpracę z fundacją lotniczą Flight Safety Foundation, zajmującą się bezpieczeństwem lotniczym. Na łamach naszego portalu będziemy publikować najciekawsze artykuły dotyczącego szeroko pojętego bezpieczeństwa lotniczego.

- W naszych staraniach mamy postawiony cel jak najszerszego rozpowszechniania informacji dotyczących bezpieczeństwa lotniczego, dlatego Flight Safety Foundation udostępni portalowi Pasazer.com artykuły ukazujące się na łamach naszego magazynu, AeroSafety World. Bardzo popieramy te inicjatywę - powiedział Jay Donoghue, dyrektor publikacji Flight Safety Foundation.

Flight Safety Foundation została założona w 1947 r. w celu ciągłej poprawy globalnego bezpieczeństwa lotniczego. Fundacja działa poprzez badania naukowe, audyty, edukację i wydawnictwo branżowe.

- Jako portal lotniczy zdajemy sobie sprawę, że musimy wypełniać również naszą misję edukacji lotniczej. Dlatego uważam współpracę z tak znaną i cenioną fundacją za niezwykle korzystną dla naszych Czytelników. Dzięki fachowości redaktorów AeroSafety World będą oni mogli poznać problemy związane z bezpieczeństwem w lotnictwie bez niepotrzebnej sensacji i paniki - powiedział Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.

Jako niezależna, bezstronna, międzynarodowa organizacja non-profit Flight Safety Foundation jest w unikalnej pozycji do identyfikacji globalnych problemów bezpieczeństwa, ustalania priorytetów oraz rozwiązywania problemów. Fundacja jest darzona dużym szacunkiem i uznaniem na świecie za skuteczność w niwelowaniu różnic we wspólnej sprawie bezpieczeństwa lotniczego.

Obecnie zrzesza ponad 1200 organizacji i osób prywatnych ze 150 krajów. Główna siedziba fundacji mieści się w mieście Alexandria, w stanie Wirginia (USA). Posiada również biuro regionalne w Melbourne, w Australii, a także jest związana ze stowarzyszonymi organizacjami w Japonii, Rosji, Europie Południowo-Wschodniej, Tajwanie, Chinach i Afryce.

Artykuły ukazujące się na portalu Pasazer.com będą tłumaczone na podstawie materiałów Flight Safety Foundation. Odpowiedzialność za tłumaczenia spoczywa na portalu.

Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama