×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia Ryanair do GrecjiTanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie kilku nowych połączeń do Grecji. W siatce irlandzkiego przewoźnika pojawiły się kolejne trzy greckie miasta. Ryanair będzie oferował loty na trasach:
Rejsy z Frankfurtu Hahn do Aleksandropolis rozpoczną się 28 marca 2012 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w środy oraz soboty. Loty z Londynu Stansted do Araxos Patras ruszą 27 marca 2012 roku i również będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty. Rejsy z Mediolanu Bergamo do Araxos Patras wystartują 30 marca 2012 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki. Loty z Mediolanu Bergamo do Kefaloni rozpoczną się 2 kwietnia 2012 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki. Rejsy z Pizy do Kefaloni ruszą 2 kwietnia 2012 roku i również będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.

Anna Żuchlińskagość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie