×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Współpraca LOT-u z AmadeusemPolskie Linie Lotnicze LOT podpisały długoterminową umowę dotyczącą udostępniania usług "full content" z firmą Amadeus, dostawcą usług przetwarzania danych dla światowej branży turystycznej.

Zawarte porozumienie daje możliwość dostępu użytkownikom systemu Amadeus do pełnej gamy informacji o taryfach, zasobach i rozkładach lotów polskiego przewoźnika.

Zwarta umowa gwarantuje również, ze informacje o rozkładach lotów, cennikach i ostatnich wolnych miejscach w rejsach PLL LOT będą dostępne za pośrednictwem systemu Amadeus co najmniej w takim wymiarze i na takich warunkach, jak za pośrednictwem witryny internetowej przewoźnika.

- Ze względu na strategiczne położenie w centrum Europy, Polskie Linie Lotnicze LOT są dla naszych abonentów kluczowym przewoźnikiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania długoterminowej umowy z PLL LOT, będącej naturalną kontynuacją udanej współpracy, którą rozwijamy od wielu lat – powiedział David Doctor, dyrektor ds. marketingu dystrybucji w firmie Amadeus.

Również przedstawiciele polskiego przewoźnika są zadowoleni z faktu rozszerzenia współpracy.

- Jesteśmy przekonani, że nowy etap współpracy z firmą Amadeus przyniesie naszym partnerom z biur podróży istotne korzyści, zapewniając łatwiejszy, pełny dostęp do aktualnych informacji o naszej ofercie – skomentował Marcin Piróg, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT.

Podobne długoterminowe umowy na dostarczanie informacji firma Amadeus zawarła również z kilkoma kluczowymi przewoźnikami lotniczymi, takimi jak Turkish Airlines, airberlin, TAP Portugal czy Alitalia.


Justyna Żyła
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie