×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe trasy w siatce Aegean AirlinesAegean Airlines ogłosiły uruchomienie w nadchodzącym sezonie letnim czterech nowych połączeń z Aten oraz wznowienie rejsów do Berlina.

Przewoźnik planuje rozpocząć loty na trasie ze stolicy Grecji do Baku pod koniec maja 2013 roku. Rejsy do Azerbejdżanu będą realizowane dwa razy w tygodniu.
Połączenie z Aten do Lyonu będzie obsługiwane w okresie od 20 czerwca do 14 września 2013 roku. Loty do Francji będą się odbywały dwa razy w tygodniu.
Aegean uruchomi loty z Aten do Manchesteru 25 maja 2013 roku. Rejsy na trasie do Wielkiej Brytanii będą realizowane dwa razy w tygodniu.
Pod koniec maja wystartuje połączenie Aegean Airlines z Aten do St Petersburga. Rejsy na tej trasie będą obsługiwane dwa razy w tygodniu.
Grecki przewoźnik ponownie będzie oferował loty między Atenami a Berlinem Tegel. Rejsy do Niemiec zostaną uruchomione 30 kwietnia 2013 roku i będą realizowane trzy razy w tygodniu.
Aegean Airlines będą obsługiwały rejsy na nowych trasach samolotami Airbus A320.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie