×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowości w umundurowaniu PLL LOTLOT z początkiem stycznia 2012 roku wprowadza nowe elementy do umundurowania personelu pokładowego.

Od 1 stycznia 2012 roku stewardesy LOT-u będą nosiły gustowne toczki ozdobione metalowymi skrzydełkami z logo PLL LOT. Stewardzi zaś takie same skrzydełka wepną w marynarki.

- Toczki po raz pierwszy pokazane zostały przy okazji uroczystego przystąpienia Ethiopian Airlines do sojuszu Star Alliance - mówi Leszek Chorzewski, rzecznik prasowy PLL LOT. - Reprezentantki personelu pokładowego PLL LOT w pełnym umundurowaniu prezentowały się elegancko i profesjonalnie, co podkreślali liczni zgromadzeni na uroczystości przedstawiciele zrzeszonych w Star Alliance przewoźników lotniczych.- To współczesny design stworzony specjalnie dla LOT-u. Nakrycie głowy nie jest nowością w umundurowaniu personelu pokładowego Polskich Linii Lotniczych LOT, jest nawiązaniem do najlepszej tradycji LOT-u, stewardesy zarówno przed laty jak i teraz kojarzą się z szykiem, profesjonalizmem oraz światowymi trendami w modzie.- mówi Dorota Haller, dyrektor biura marketingu i produktu. - Nasze toczki doskonale podkreślają urodę i są jednocześnie elementem dopełniającym umundurowanie - a w tym właśnie tkwi siła eleganckiego wizerunku personelu pokładowego LOT-u. Na wiosnę 2012 planujemy wprowadzenie kolejnych zmian w wizerunku personelu pokładowego oraz identyfikacji wizualnej PLL LOT. 

Wprowadzenie nakryć głowy oraz wcześniej zimowych płaszczy to początek zmian w umundurowaniu - już wiosną personel pokładowy będzie nosił klasyczne eleganckie trencze oraz nowe apaszki. 

Przewoźnik zapowiada też na 2012 rok wprowadzenie kolejnych udoskonaleń związanych zarówno z identyfikacją wizualną jak i produktem pokładowym oraz naziemnym.gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie