Ryanair: Polecimy z Wrocławia do Pizy

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
15 grudnia 2011 15:38
45 komentarzy
Reklama

Kolejne nowe połączenie z Polski uruchomi niskokosztowy przewoźnik, Ryanair. Od 25 marca 2012 roku polecimy z Wrocławia do Pizy.
Loty do Toskanii realizowane będą dwa razy w tygodniu - w środy o godz. 18.30 i niedziele o godz. 19.55. Podróż zajmie równo dwie godziny. Bilety pojawią się w systemach rezerwacyjnych przewoźnika 16 grudnia.

To dziś kolejna dobra wiadomość od Ryanair - wcześniej informowaliśmy o uruchomieniu przez irlandzkiego przewoźnika rejsów na trasie z Łodzi do Bremy. Przedwczoraj (13.12) Ryanair ogłosił otwarcie dwóch nowych tras z Poznania oraz Krakowa na Majorkę.

- Piza to jeden z długo oczekiwanych przez podróżnych kierunków. Ma spory potencjał turystyczny, dlatego ogromnie cieszy nas, że na wiosnę wejdzie do siatki połączeń oferowanych przez wrocławskie lotnisko - mówi Jarosław Sztucki, dyrektor sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław. - Unikatowa architektura, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO plac Piazza dei Miracoli ze słynną krzywą wieżą, sąsiedztwo morza i bliskość Florencji - to wszystko może zdecydować, że Piza stanie się przebojem letniego rozkładu lotów z wrocławskiego lotniska - dodaje.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
tomojadresik 2011-12-18 11:34   
tomojadresik - Profil tomojadresik
Fakt, zgadzam się z humbakiem :) panie "gosc_ coś tam coś" tam zamiast pisać pod pseudonimem zaloguj się i wylej swoja opinię tak, żeby każdy wiedział z kim piszę i kto co ma do powiedzenia. Po to tu jesteśmy, żeby dyskutować i się spierać lub nie. Nie ma co udawać widmo ;)
humbak 2011-12-17 11:39   
humbak - Profil humbak
gosc_6a16f: Za to teraz są goście typu gosc_6a16f, którzy nie mają za grosz honoru napisać nic pod własną tożsamością, tylko się chowają za anonimem. Faktycznie to zdecydowanie poprawiło forum. :o)
humbak 2011-12-17 11:32   
humbak - Profil humbak
Ale FRanca szaleje! :o)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama