×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Krakowa i Poznania na Majorkę
Ryanair uruchamia kolejne połączenie lotnicze z Krakowa i Poznania do Palma de Mallorca na hiszpańskiej wyspie Majorka.

Samoloty irlandzkiego przewoźnika polecą z Krakowa dwa razy w tygodniu w środy i niedziele od 25 marca przyszłego roku. Rejsy z Poznania rozpoczną się od 26 marca i będą operować w poniedziałki i piątki.
- To jest bardzo dobry tydzień dla polskich pasażerów i dla tych, którzy już planują słoneczne wakacje. Jest to pierwsze połączenie Ryanair z Polski na hiszpańską wyspę. Irlandzkie linie lotnicze rozwijają się dynamicznie w Polsce, czego świadectwem jest rosnąca oferta kierunków - mówi Katarzyna Gaborec, dyrektor d/s marketingu i sprzedaży na Europę Centralną.Samolot z Palma de Mallorca wyleci do Krakowa o 6:25 i wyląduje w Krakowie o 9:25. Z Krakowa lot odbędzie się o 9:50, lądowanie  na Majorce  zaplanowano na 12:50.

Zaś samolot do Poznania wyleci z bazy w Palma de Mallorca o 6:40 i wyląduje w Poznaniu o 9:30. Start w rejs powrotny będzie o 9:55, a pasażerowie wylądują na Majorce o 12:45.

Bilety można już rezerwować na stronie przewoźnika.

Dominik Sipiński
Fot. Piotr Bożykgość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie