×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Seychelles zamyka trasy do EuropyAir Seychelles, największy przewoźnik z Seszeli, zamyka swoje trasy długodystansowe do Europy. Do ograniczenia oferty linię zmusiła rosnąca konkurencja ze strony przewoźników bliskowschodnich oraz słabnący popyt w Europie, związany z kryzysem ekonomicznym.

Od stycznia skasowane zostaną trasy do Rzymu-Fiumicino, Mediolanu-Malpensy i Londynu-Heathrow. Połączenie do Paryża-CDG od stycznia będzie wykonywane trzy razy w tygodniu. Obecnie Air Seychelles lata do stolicy Francji pięć razy w tygodniu. Od 25 marca także te rejsy znikną z oferty seszelskiej linii.

Trzy Boeingi 767-300ER, obecnie wykorzystywane na trasach do Europy, zostaną zwrócone do International Leasing Finance Corporation, właściciela maszyn. Air Seychelles oddał już dwa mniejsze Boeingi 767-200 po zamknięciu rejsów do Singapuru pod koniec listopada.

Linia chce teraz skoncentrować się na trasach regionalnych oraz podpisać umowę code-share z Etihad Airways. Dzięki temu utrzymana zostanie oferta lotów z Europy. Nie jest jasne, jaką decyzję podejmie Air Seychelles wobec dwóch zamówionych przez linię Boeingów 787-8. 

Dominik Sipińskigość_e351f - Profil
gość_e351f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie