×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Okęcie: Ballada ponownie otwartaSalon Executive Lounge "Ballada" na Lotnisku Chopina ponownie zaprasza pasażerów. Po remoncie i zmianie wystroju salon jest teraz jeszcze bardziej elegancki i komfortowy."Ballada" jest jednym z czterech salonów Executive Lounge funkcjonujących na Lotnisku Chopina w Warszawie. Znajduje się w strefie Schengen na poziomie odlotów, w pobliżu centralnej strefy kontroli bezpieczeństwa w nowej części terminala. Otwarty jest przez całą dobę.Po remoncie salon ma nowy wystrój wzorowany na wystroju salonu LOT Business Lounge Polonez: ściany obite drewnianą boazerią, wygodne skórzane kanapy i fotele. Do dyspozycji gości jest szerokoekranowy telewizor i dwa stacjonarne stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu (salon objęty jest także sygnałem bezprzewodowego dostępu do Internetu).W barku na pasażerów czekają zimne i ciepłe napoje, alkohole oraz różnorodne przekąski i słodycze. Codziennie dostarczana jest aktualna prasa, można także przeczytać i zabrać na pokład samolotu czasopisma life-style’owe. Część tytułów dostępna jest na iPadach.Z salonu korzystać mogą pasażerowie klasy biznes (z wyjątkiem osób podróżujących liniami lotniczymi, zrzeszonymi w aliansie Star dla których przeznaczony jest salon LOT Business Lounge Polonez), a także posiadacze karty Dobry Start i innych wybranych kart lojalnościowych lub kredytowych.

Pozostali pasażerowie mogą korzystać z oferty Ballady (a także wszystkich pozostałych salonów na Lotnisku Chopina) odpłatnie. Wszystkie atrakcje dostępne są po wniesieniu jednorazowej opłaty w wysokości 98,40 PLN brutto od osoby.

Fot. Lotnisko Chopina
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie