Życzenia świąteczne prezesa PAŻP

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
16 grudnia 2011 12:12
2 komentarze
Reklama

Szanowni Państwo,
  Po raz czwarty składam życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne w imieniu pracowników Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i swoim własnym.

  Są one zawsze doskonałą okazją by w ciepłej atmosferze tych świąt przypomnieć, że Czytelnicy Pasazer.com, przyjaciele polskiego lotnictwa i użytkownicy polskiej przestrzeni powietrznej wspólnie realizują marzenie o lataniu, które dla większości z nas stało się również sposobem na życie i codzienną pracą.

  W kończącym się roku 2011 razem wiele dokonaliśmy. Pozwólcie Państwo, że nie wyliczę wszystkich wydarzeń o doniosłym znaczeniu dla lotnictwa, ale podkreślę, że po raz kolejny kończymy ten rok bezpiecznie. Był to rok bez wypadków, których przyczyny leżały w obszarze żeglugi powietrznej. Jest to bez wątpienia sukces użytkowników przestrzeni powietrznej oraz tych wszystkich, którzy z ziemi zabezpieczają ruch statków powietrznych i właściwe separacje.

  Odpoczywając zasłużenie w czasie zbliżających się Świąt będziemy mogli przygotować się na to, co przed nami w 2012 roku. Nowy Rok 2012 będzie ważny zarówno dla naszej Agencji, jak i dla kraju. PAŻP będzie uczestniczyła w tym egzaminie, jakim będą mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jestem przekonany, że podołamy temu wyzwaniu.

  Niezależnie od tego, ile nowych wyzwań stanie przed PAŻP w Nowym 2012 Roku wierzę, że naszą pracą i zaangażowaniem sprawimy, że Wasza – użytkowników przestrzeni i odbiorców naszych usług - ocena naszej pracy będzie pozytywna. Zapewniam, że PAŻP będzie starała się jeszcze pełniej dbać o komfort i bezpieczeństwo ruchu lotniczego, co przełoży się na wygodę i punktualność podróży naszych klientów.

  Składając Czytelnikom Pasazer.com, przyjaciołom polskiego lotnictwa i użytkownikom polskiej przestrzeni powietrznej, życzenia wszelkich sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej w 2012 roku, pragnę równocześnie podziękować Wszystkim Państwu za życzliwość, jaką darzycie Agencję, a moim Koleżankom i Kolegom z PAŻP za ich pracę, dzięki której mogę powiedzieć, że Polska Agencja Żeglugi Powietrznej w mijającym roku, sprostała stawianym przed nią wyzwaniom.

  Z góry dziękuję Wam wszystkim, użytkownikom polskiej przestrzeni powietrznej oraz pracownikom branży lotniczej za zaangażowanie w budowę godnej zaufania instytucji europejskiej, której cele i zamierzenia na 2012 rok postaramy się wspólnie realizować,
Krzysztof Banaszek,
prezes PAŻP
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama