×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Życzenia świąteczne prezesa PAŻPSzanowni Państwo,
  Po raz czwarty składam życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne w imieniu pracowników Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i swoim własnym.

  Są one zawsze doskonałą okazją by w ciepłej atmosferze tych świąt przypomnieć, że Czytelnicy Pasazer.com, przyjaciele polskiego lotnictwa i użytkownicy polskiej przestrzeni powietrznej wspólnie realizują marzenie o lataniu, które dla większości z nas stało się również sposobem na życie i codzienną pracą.

  W kończącym się roku 2011 razem wiele dokonaliśmy. Pozwólcie Państwo, że nie wyliczę wszystkich wydarzeń o doniosłym znaczeniu dla lotnictwa, ale podkreślę, że po raz kolejny kończymy ten rok bezpiecznie. Był to rok bez wypadków, których przyczyny leżały w obszarze żeglugi powietrznej. Jest to bez wątpienia sukces użytkowników przestrzeni powietrznej oraz tych wszystkich, którzy z ziemi zabezpieczają ruch statków powietrznych i właściwe separacje.

  Odpoczywając zasłużenie w czasie zbliżających się Świąt będziemy mogli przygotować się na to, co przed nami w 2012 roku. Nowy Rok 2012 będzie ważny zarówno dla naszej Agencji, jak i dla kraju. PAŻP będzie uczestniczyła w tym egzaminie, jakim będą mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jestem przekonany, że podołamy temu wyzwaniu.

  Niezależnie od tego, ile nowych wyzwań stanie przed PAŻP w Nowym 2012 Roku wierzę, że naszą pracą i zaangażowaniem sprawimy, że Wasza – użytkowników przestrzeni i odbiorców naszych usług - ocena naszej pracy będzie pozytywna. Zapewniam, że PAŻP będzie starała się jeszcze pełniej dbać o komfort i bezpieczeństwo ruchu lotniczego, co przełoży się na wygodę i punktualność podróży naszych klientów.

  Składając Czytelnikom Pasazer.com, przyjaciołom polskiego lotnictwa i użytkownikom polskiej przestrzeni powietrznej, życzenia wszelkich sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej w 2012 roku, pragnę równocześnie podziękować Wszystkim Państwu za życzliwość, jaką darzycie Agencję, a moim Koleżankom i Kolegom z PAŻP za ich pracę, dzięki której mogę powiedzieć, że Polska Agencja Żeglugi Powietrznej w mijającym roku, sprostała stawianym przed nią wyzwaniom.

  Z góry dziękuję Wam wszystkim, użytkownikom polskiej przestrzeni powietrznej oraz pracownikom branży lotniczej za zaangażowanie w budowę godnej zaufania instytucji europejskiej, której cele i zamierzenia na 2012 rok postaramy się wspólnie realizować,
Krzysztof Banaszek,
prezes PAŻPKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

 • Data wylotu:

 • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
 • Data wyjazdu:
 • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
 • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie