×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa strona lotniska we Wrocławiu
Port lotniczy we Wrocławiu zaprezentował nową odsłonę swojej witryny internetowej. Portal Pasazer.com był jednym z mediów które testowały nową witrynę przed jej premierą.

Połączenie błękitu, bieli, czerwieni i czerni sprawia, że nowa strona wygląda świeżo i czytelnie. Z tła witryny przebija zdjęcie nowego terminalu, co przypomina wszystkim, że lotnisko zmienia się w całości. Na nowsze i lepsze.- Postawiliśmy na zupełnie nową, wirtualną odsłonę portu, która będzie miała nowoczesny design, ale przede wszystkim będzie czytelna, funkcjonalna, a pasażerowie znajdą na niej wszystkie potrzebne informacje i wiele udogodnień - mówi Monika Półtorzycka-Jon z działu marketingu Portu Lotniczego Wrocław.

Nowością jest wersja mobilna serwisu, która pozwala użytkownikom smartfonów na szybkie i sprawne zdalne wyszukiwanie informacji przez telefon.

- Wraz z otwarciem nowego terminalu na stronie pojawi się jego interaktywny plan oraz bogata galeria zdjęć obiektu. W planach jest zamieszczenie na stronie prezentacji umożliwiającej wirtualny spacer po terminalu. Podróżnych ucieszy fakt, że wraz z udostępnieniem nowego parkingu poprzez stronę lotniska będzie można zarezerwować online miejsce postojowe - dodaje.

W centralnym miejscu na stronie głównej wyróżnia się aktualna lista przylotów i odlotów online, dzięki czemu od razu widzimy, który samolot już wylądował, do którego lotu odprawa już się zakończyła, a które połączenie jest opóźnione. Na nowej stronie znajduje się też zintegrowana z rozkładem lotów czytelna mapka oferowanych połączeń, która pozwala w ekspresowym tempie sprawdzić dni i godziny przylotów i odlotów, a także poszczególnych przewoźników obsługujących trasy.

Nowością jest mapka połączeń czarterowych, dzięki której każdy sprawdzi, dokąd można bezpośrednio z Wrocławia polecieć na wczasy. Informacja jest zdecydowanie najmocniejszym elementem nowej strony www. Znalazł się tam poradnik od A do Z dla początkujących podróżnych, dział "dziecko w podróży" oraz "przylatuję do Wrocławia".

Nie zabrakło ważnych informacji dla niepełnosprawnych pasażerów. Dzięki prostej nawigacji podróżni już ze strony głównej mogą przenieść się na stronę Flightradar24, aby śledzić ruch lotniczy w różnych częściach świata w czasie rzeczywistym. Wchodząc na rozkład lotów, można skorzystać też z wielofunkcyjnej wyszukiwarki lotów Skyscanner. Nie zabrakło także łatwego dostępu do newslettera z możliwością subskrypcji oraz magazynu "HiFly".gość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie