×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Scoot: Pierwsza trasa do Sydney
Tani przewoźnik Scoot, spółka córka Singapore Airlines, uruchomi swoje pierwsze połączenie do Sydney. Rejsy wystartują w połowie 2012 roku i będą oferowane codziennie.

Wcześniej linia zapowiedziała, że pierwszymi trasami będą cztery połączenia do Australii i Chin. Kolejnymi regionami do jakich Scoot chce zaproponować loty będą Europa, Afryka oraz Bliski Wschód.

- Będziemy pierwszą prawdziwą tanią linią lotniczą pomiędzy Sydney i Azją. Nie możemy się doczekać kiedy zaprezentujemy zupełnie nowy sposób podróżowania, a ceny biletów lekko wstrząsną branżą - zapowiedział Campbell Wilson, prezes linii Scoot.Przewoźnik rozpocznie operacje czterema samolotami 777-200ER, które pochodzić będą z Singapore Airlines i w pierwszym kwartale 2012 rok przejdą gruntowny remont. Do 2016 przewoźnik planuje posiadać flotę 14 samolotów nie wykluczając przy tym zakupu zupełnie nowych maszyn 777-200LR, które posiadają zwiększony zasięg.Kabina samolotów zostanie podzielona na dwie klasy; ekonomiczną premium posiadającą maksymalnie do 40 miejsc oraz klasę ekonomiczną dla 370 pasażerów w konfiguracji foteli 3-4-3.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk, Flyscoot.comgość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie