×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Londyn: Możliwe opóźnienia LOTu
W związku z zapowiedzianym na dziś (30.11) strajkiem służb sektora publicznego w Wielkiej Brytanii, w tym m.in. służb imigracyjnych na lotniskach, Polskie Linie Lotnicze LOT informują o możliwych opóźnieniach rejsów z i do portu lotniczego Heathrow w Londynie.

Polski przewoźnik planuje wykonanie wszystkich połączeń na tej trasie zgodnie z rozkładem lotów. Zakłócenia mogą dotyczyć rejsów LOT-u z Warszawy do Londynu o numerach: LO 281, LO 279, LO 285 i powrotnych: LO 282, LO 280.

Utrudnienia związane ze strajkiem służb imigracyjnych na lotnisku w Londynie mogą pojawić się przy kontroli paszportowej Pasażerów spoza obszaru Unii Europejskiej oraz tranzytowych. Pasażerowie z państw Unii Europejskiej nie powinni napotkać większych trudności przy przekraczaniu granicy Wielkiej Brytanii.

Pasażerowie LOT-u posiadający rezerwację do lub z Londynu w tym dniu mają możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na tej samej trasie, na inny termin ale nie późniejszy niż 3 grudnia br.

Zmianę należy dokonać osobiście w biurach sprzedaży polskiego przewoźnika, u agentów LOT-u lub telefonicznie w infolinii przewoźnika.gość_527e5 - Profil
gość_527e5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie