Londyn: Możliwe opóźnienia LOTu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
30 listopada 2011 07:48
Reklama

W związku z zapowiedzianym na dziś (30.11) strajkiem służb sektora publicznego w Wielkiej Brytanii, w tym m.in. służb imigracyjnych na lotniskach, Polskie Linie Lotnicze LOT informują o możliwych opóźnieniach rejsów z i do portu lotniczego Heathrow w Londynie.

Polski przewoźnik planuje wykonanie wszystkich połączeń na tej trasie zgodnie z rozkładem lotów. Zakłócenia mogą dotyczyć rejsów LOT-u z Warszawy do Londynu o numerach: LO 281, LO 279, LO 285 i powrotnych: LO 282, LO 280.

Utrudnienia związane ze strajkiem służb imigracyjnych na lotnisku w Londynie mogą pojawić się przy kontroli paszportowej Pasażerów spoza obszaru Unii Europejskiej oraz tranzytowych. Pasażerowie z państw Unii Europejskiej nie powinni napotkać większych trudności przy przekraczaniu granicy Wielkiej Brytanii.

Pasażerowie LOT-u posiadający rezerwację do lub z Londynu w tym dniu mają możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na tej samej trasie, na inny termin ale nie późniejszy niż 3 grudnia br.

Zmianę należy dokonać osobiście w biurach sprzedaży polskiego przewoźnika, u agentów LOT-u lub telefonicznie w infolinii przewoźnika.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama