×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


AFRAA: Kolejne wyróżnienie dla Ethiopian
Ethiopian Airlines otrzymały kolejne wyróżnienie od organizacji zrzeszającej afrykańskich przewoźników (AFRAA) za konsekwentne dążenia do budowania silnej linii lotniczej, a także za najlepsze wyniki finansowe w 2010 roku.

Etiopian został uhonorowany prestiżową nagrodą na 43. uroczystej gali AFRAA, która odbyła się w marokańskim Marakeszu. Nagrodę dla przewoźnika odebrał Yissehak Zewoldi, wiceprezes Ethiopian Airlines.

- To wielki zaszczyt dla Ethiopian Airlines otrzymać taką nagrodę. Szczególnie, że otrzymujemy ją od innych afrykańskich przewoźników. Jest to świadectwo w ​​uznaniu uporczywego wysiłku wywieranego przez linie lotnicze, aby przenieść lotnictwo Afryki na nowy, lepszy poziom - powiedział Yissehak Zewoldi, wiceprezes Ethiopian Airlines.Etiopian Airlines otrzymały w tym roku już trzy prestiżowe nagrody za wybitne zasługi i osiągnięcia w przemyśle lotniczym.

Flota przewoźnika składa się z 49 samolotów: 10 Boeingów 737NG, dziewięciu B757-200, jedenastu B767-300, pięciu B777-200, siedmiu Bombardierów Q400, pięciu Fokkerów 50 oraz dwóch MD-11. Linia Ethiopian posiada na zamówieniu pięć maszyn B777 oraz dziesięć B787 Dreamliner, które zastąpią maszyny B767.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie