×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


OLT Jetair szuka stewardess z TVN-em
Jedna z nowych stewardess w linii OLT Jetair zostanie wybrana w telewizyjnym reality show. Taką akcję zainicjował przewoźnik razem ze śniadaniowym programem telewizyjnym "Dzień dobry TVN". 

Do udziału w reality show można zgłaszać się poprzez formularz na stronie internetowej programu stacji TVN. Spośród nadesłanych kandydatur dziesięć kobiet zostanie zakwalifikowanych do udziału w reality show. Zwyciężczyni otrzyma pracę w linii OLT Jetair. 

Maksymalnie 50 kandydatek przejdzie casting, w którym jurorką będzie m.in. znana dziennikarka polityczna, Jolanta Pieńkowska. Jest odpowiednią osobą, bo w przeszłości była stewardessą w amerykańskich liniach Pan Am. Na przesłuchaniach kandydatki będą musiały wykazać się motywacją, znajomością języków obcych i praktycznymi umiejętnościami - np. utrzymaniem tacy z herbatą w symulatorze trzęsienia ziemi.

Dziesięć uczestniczek castingu zostanie zakwalifikowanych do następnego etapu. Bardziej praktyczne sprawdziany będą transmitowane przez telewizję, a co tydzień odpadnie jedna z kandydatek. Relacja z castingu jest zaplanowana na 30 grudnia, a pierwszy odcinek reality show na 2 stycznia. 

Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich kobiet. Wymogiem jest znajomość języka angielskiego i wykształcenie średnie. Ostateczna zwyciężczyni zostanie wybrana przez widzów programu za pomocą SMS-ów.

Dominik Sipińskigość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie