×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


"Dream Tour" Boeinga 787
Boeing wkrótce rozpocznie półroczną trasę "Dream Tour", podczas której zaprezentuje na całym świecie swój najnowszy samolot Boeing 787 Dreamliner. Klienci i partnerzy producenta będą mogli doświadczyć z bliska rewolucyjnej technologii i innowacji oferowanych w tym modelu.- Dreamliner jest samolotem zmieniającym grę w branży lotniczej. Jesteśmy zadowoleni, że będziemy mogli pokazać ten innowacyjny produkt naszym klientom, którzy wkrótce otrzymają własne B787. Ten samolot niesie ze sobą zmianą sposobu latania dlatego chcemy podzielić się nim z całym światem - powiedział Ray Conner, wiceprezes Boeinga ds. sprzedaży.

Samolot testowy 787, znany jako ZA003, w barwach Dreamlinera w grudniu odwiedzi sześć lotnisk w Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.Samolot pierwotnie był używany do lotów testowych, ale został wyposażony w kabinę pasażerską, aby w pełni zaprezentować walory nowoczesnej kabiny znanej pod nazwą Sky Interior.


"Dream Tour" rozpocznie się w Pekinie prezentacją dla Air China i władz Chin. Następnie samolot poleci do Guangzhou - prezentacja dla China Southern, i Haikou - prezentacja dla Hainan Airlines. Dreamliner będzie przebywał w Chinach od 4 do 11 grudnia. Następnym przystankiem będzie Afryka (11-16 grudnia): Addis Abeba w Etiopii (Ethiopian Airlines) i Nairobi w Kenii (Kenya Airways). Grudniowy "Dream Tour" skończy się w katarskiej Doha 16-19 grudnia. Dokładne terminy wizyt w kolejnych miastach, które znajdą się na trasie 787, zostaną ogłoszone na około miesiąc przed planowaną wizytą. "Dream Tour" Boeinga 787 jest zaplanowana do końca kwietnia 2012. Każda wizyta to możliwości na zwiedzanie samolotu oraz rozmowy z pilotami i przedstawicielami Boeinga dla mediów. Zapytaliśmy Boeinga, czy przewidziana jest również ponowna wizyta w Polsce.

- Nasz dział sprzedaży określa gdzie będziemy zatrzymywać się na trasie. Jako dział PR ogłosiliśmy wszystkie informacje, które zostały nam przekazane. Przykro nam, że na tę chwilę nie możemy nic więcej odpowiedzieć - powiedziała nam Lori Gunter, szefowa działu PR programu 787.

Miłośnicy lotnictwa mogą śledzić wszystkie podróże 787 na stronie newairplane.com.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk, Boeing Mediagość_1562b - Profil
gość_1562b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie