×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Estonian Air rozwija siatkę połączeńLinie lotnicze Estonian Air zapowiedziały umocnienie swojej pozycji w krajach nadbałtyckich. Przewoźnik ponownie uruchomi połączenia z Tallina do Rygi oraz Helsinek oraz zwiększy częstotliwość rejsów na wybranych trasach.

Pod koniec marca 2012 roku Estonian Air rozpocznie loty z Tallina do Rygi. Rejsy będą odbywały się trzy razy dziennie od poniedziałku do piątku oraz raz dziennie w soboty oraz niedziele.

W rozkładzie letnim powróci także połączenie z Tallina do Helsinek. Loty będą realizowane trzy razy dziennie od poniedziałku do piątku, dwa razy dziennie w niedziele oraz raz dziennie w sobotę.Ceny biletów w jedną stronę do Rygi oraz Helsinek rozpoczynają się od 49.90 EUR.

Estonian Air zwiększy także częstotliwość rejsów z Tallina do Sztokholmu, przewoźnik będzie obsługiwał 30 lotów tygodniowo na tej trasie. Do St Petersburga będzie można polecieć 12 razy w tygodniu, a do Wilna realizowanych będzie 17 rejsów tygodniowo.Przewoźnik wprowadza również zmiany w swojej flocie - samoloty Boeing 737 zostaną zastąpione nowszymi maszynami CRJ NextGen. Obecnie przewoźnik obsługuje swoje loty m.in. dwoma samolotami CRJ900, trzecia maszyna tego typu zostanie dostarczona Estonian Air w grudniu 2011 roku.

Na trasie z Rygi do Tallina rejsy oferuje także airBaltic. Łotewski przewoźnik realizuje pięć lotów dziennie pomiędzy tymi obiema stolicami.

Anna Żuchlińska
Fot. Estonian Air, Bombardier Mediagość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie