×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


NordStar Airlines kupują ATR-y 42-600Rosyjskie linie NordStar Airlines zwiększyły zamówienie z dwóch do pięciu maszyn ATR 42-600 z opcjami na kolejne dwa samoloty tego typu. NordStar Airlines zostaną pierwszym operatorem ATR-a wersji -600 w Rosji. Łączna wartość zamówienia szacowana jest na około 132 mln dolarów.

Od maja tego roku przewoźnik użytkuje cztery ATR-y 42-500. Wraz z zamówionymi maszynami NordStar będą użytkować nowoczesną flotę dziewięciu maszyn ATR 42.- Od maja tego roku użytkujemy cztery nowe ATR-y 42-500. Samoloty spełniły nasze oczekiwania w trudnym środowisku pracy regionu krasnojarskiego i północnych części Rosji. Stały się one bardzo popularne wśród naszych pasażerów. Wraz z pojawieniem się nowych maszyn ATR 42-600, będziemy dalej poszerzać naszą ofertę przez dodanie nowych tras i częstotliwości na istniejących rejsach.Nowa kabina ATR-600 "Armonia" dostarczy naszym pasażerom jeszcze większy poziom komfort podróży - powiedział Kirrill Buryy, prezes NordStar Airlines.

Wystrój kabiny "Armonia" został opracowany przez włoski dom projektowy "Giugiaro Design". Wnętrze posiada smukłe, ergonomiczne fotele zaprojektowane tak, aby zapewniały jak najwięcej miejsca i wygody. Zmienione zostały również schowki na bagaż podręczny, pojawiły się nowe panele boczne, a także zmienne i bardziej oszczędne oświetlenie LED.- To jest zawsze ekscytujące, aby zapewnić zamówienia od nowych klientów. Jednak jeszcze bardziej ekscytująca jest możliwość utrzymania obecnych klientów i to zaledwie po kilku miesiącach użytkowania operacyjnego ATR-a przez linie NordStar. Jesteśmy zadowoleni, z wprowadzenia nowych ATR 42-600 na rynek Rosji, który jest bardzo dynamiczny oraz posiadający ogromny potencjał w rozwoju połączeń regionalnych  - podsumował Filippo Bagnato, prezes ATR.

Piotr Bożyk
Fot. ATR Mediagość_e351f - Profil
gość_e351f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie