×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hawaiian Airlines kupują kolejne A330Wczoraj (17.11) linie Hawaiian Airlines podpisały umowę na zakup kolejnych pięciu Airbusów A330-200. Hawajski przewoźnik został nowym operatorem Airbusa A330 rok temu. Obecnie linia użytkuje już pięć A330-200, a na zamówieniu ma 22 samoloty tego typu.

Flotę przewoźnika tworzy obecnie 36 samolotów: pięć Airbusów A330-200, 16 Boeingów 767-300ER oraz 15 Boeingów 717.- Dodanie tych dodatkowych pięciu maszyn A330-200 do naszej floty w ciągu najbliższych czterech lat będzie wspierać dalszy rozwój naszej sieci połączeń oraz wymianę obecnych B767-300. Nasi pasażerowie zareagowali entuzjastycznie na komfort kabiny i udogodnienia A330-200, które wraz z doskonałą obsługą naszych pracowników są najlepszą ofertą dla podróżujących na Hawaje - powiedział Mark Dunkerley, prezes Hawaiian Airlines.- To był nasz najlepszy tydzień w roku pod względem sprzedaży, poza Paris Air Show, co jest bardzo satysfakcjonujące. Zamówienie od Hawaiian na pięć kolejnych A330 pokazuje, że przewoźnik rozwija się na nowym samolocie. Półtora roku temu, powiedziałem, że mam nadzieję iż pracownicy i pasażerowie Hawaiian pokochają ten samolotu i nadzieja ta okazała się rzeczywistością - powiedział John Leahy, wiceprezes Airbus ds. sprzedaży.

Piotr Bożyk
Fot. Airbus Mediagość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie