×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: "Szalona Środa" za AtlantykJutro (16.11) w kolejnej edycji oferty promocyjnej LOT-u „Szalone Środy” będzie można kupić bilety do Stanów Zjednoczonych oraz Kanady po najniższych cenach. W najbliższą "Szaloną Środę” polski przewoźnik zaoferuje podróże z Polski, Izraela i Europy Wschodniej do USA, Kanady oraz powrotne.
 
Pasażerowie będą mogli kupić bilety na te rejsy ze zniżką taryfy do 50 %. By skorzystać z najnowszej oferty należy zaplanować podróż w czasie od 16 stycznia do 31 marca przyszłego roku.Sprzedaż biletów będzie prowadzona wszystkimi kanałami dystrybucji przewoźnika – zakupu biletów można dokonać przez stronę internetową lot.com, w biurach sprzedaży LOT-u, call center, a także u agentów PLL LOT.
 
Więcej informacji o „Szalonych Środach” można znaleźć na stronie internetowej LOT-u oraz na profilu Facebook


Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie