LOT: "Szalona Środa" za Atlantyk

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
15 listopada 2011 16:13
7 komentarzy
Reklama

Jutro (16.11) w kolejnej edycji oferty promocyjnej LOT-u „Szalone Środy” będzie można kupić bilety do Stanów Zjednoczonych oraz Kanady po najniższych cenach. W najbliższą "Szaloną Środę” polski przewoźnik zaoferuje podróże z Polski, Izraela i Europy Wschodniej do USA, Kanady oraz powrotne.

Pasażerowie będą mogli kupić bilety na te rejsy ze zniżką taryfy do 50 %. By skorzystać z najnowszej oferty należy zaplanować podróż w czasie od 16 stycznia do 31 marca przyszłego roku.Sprzedaż biletów będzie prowadzona wszystkimi kanałami dystrybucji przewoźnika – zakupu biletów można dokonać przez stronę internetową lot.com, w biurach sprzedaży LOT-u, call center, a także u agentów PLL LOT.

Więcej informacji o „Szalonych Środach” można znaleźć na stronie internetowej LOT-u oraz na profilu Facebook.


Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
chmurka 2011-11-16 10:29   
chmurka - Profil chmurka
To prawda, martwy sezon. Ale ta promocja jest, moim zdaniem, dosc wyjatkowa w porownaniu do wczesniejszych lotowskich. Przede wszystkim tylko amerykanskie kierunki, na ogol Szalona Sroda byla wymieszana, jesli chodzi o destynacje. Po drugie, wazniejsze, jest ultra przyjemna pod wzgledem dostepnosci; bardzo duzo terminow poza swiatecznymi sa z pelnym wyborem taryfy Crazy; takze, jesli chodzi o ilosc miejsc na samolot. Moge nawet kupic jednorazowo 9 crazowek na samolot:-), rzecz niespotykana przy wczesniejszych promocjach, kiedy trzeba bylo sie mocno nauzerac, zeby cos znalezc dla siebie odpowiedniego.
gosc_380a6 2011-11-15 23:52   
gosc_380a6 - Profil gosc_380a6
rezerwacje spadły bo LOT jak i Okęcie było uziemione, więc naturalne, że w takiej sytuacji nikt nie kupi biletu nawet na "za miesiąc". Takie promocje to też standard w większych liniach lotniczych. Należy też wziąść pod uwagę "martwy" sezon w tym czasie na tym kierunku, świadczy też o tym ilośc rejsów
chmurka 2011-11-15 22:50   
chmurka - Profil chmurka
Powtorzylem, mialo byc.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama