×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dubai Airshow: Oman Air zamawia B787Dziś (14.11) podczas trwającego Dubai Airshow, linie Oman Air ogłosiły zamówienie sześciu samolotów Boeing 787-8 Dreamliner. Wartość tego zamówienia opiewa na kwotę 1,1 mld dolarów. Wczoraj linie Emirates zamówiły 50 Boeingów 777-300ER z opcjami na kolejnych 20 maszyn.

Przewoźnik podpisał umowę z Boeingiem oraz firmą leasingową ALAFCO na mocy której sześć zamówionych Dreamlinerów zostało przeniesionych z ALAFCO do Oman Air.- Nasza decyzja o wyborze 787-8 jest częścią długoterminowej strategii. Oman Air skupia się na rozbudowie i modernizacji floty poprzez nowsze i bardziej oszczędne samoloty - powiedział Peter Hill, prezes Oman Air. - Widzimy duże korzyści z użytkowania Dreamlinera w naszej flocie. O 20 % niższe zużycie paliwa, mniejsze koszty operacyjne, a na pokładzie będzie mogli zaoferować naszym pasażerom bardziej przyjazne i komfortowe wnętrze Sky Interior - dodał Hill.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie