×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Helsinki: Swissport obsłuży Finnaira
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Finnair i Swissport podpisali porozumienie na mocy którego szwajcarska firma przejmie świadczenie usług handlingowych dla fińskiego przewoźnika na lotnisku w Helsinkach. Pięcioletni kontrakt wejdzie w życie 1 grudnia 2011 roku. Obecnie usługi lotniskowe dla Finnaira świadczy firma Barona Handling.

- Naszym celem jest dalsza poprawa jakości,a także efektywności kosztowej obsługi lotniskowej. Swissport jest globalnym graczem z dużym doświadczeniem w obsłudze naziemnej na wielu lotniskach na całym świecie - powiedział Mika Vehviläinen, prezes Finnair.Renegocjacja umów jest elementem strategii zmian strukturalnych W Finnair, które mają pozwolić na znaczne oszczędności przy jednoczesnej poprawie jakości świadczonych usług. Do roku 2020 roku celem linii Finnair jest podwojenie ruchu do Azji z 74 lotów tygodniowo do 140.

Firma Swissport International Ltd jest światowym liderem w dziedzinie obsługi naziemnej sektora lotniczego. Świadczy usługi dla około 100 milionów pasażerów w imieniu 650 klientów. Zatrudnia około 35 tys. pracowników w 36 krajach na pięciu kontynentach.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie